Секрети лову навесні плотви в проводку

Рубрика: Ловля різних видів риб

    Staja_plotvyЛовля плотви на річці в проводку навесні, як правило, є дуже уловистим способом лову цієї риби. У статті можна дізнатися деякі особливості і секрети лову весняної плотви в проводку.
→ Далее

За головлем з донкою по весняних водоймах

Рубрика: Ловля різних видів риб

     Golavli_v_traveКоли на весняних водоймах відбувається схід льоду, і головні залишають свої зимові притулки, вони в перший час активно не харчуються. Тільки через 7-10 днів після звільнення водойм від залишків льоду головень перериває свій «піст». У басейнах прикарпатських річок Прут і Дністер головень водиться повсюдно, але зловити цього обережного наполовину хижака весною іноді не легко.
→ Далее

Що потрібно знати при ловлі ляща взимку з льоду на озерах і водосховищах

Рубрика: Ловля різних видів риб

lesc_na_ldu_3     Чому все більше рибалок цікавляться зимовою риболовлею ляща з льоду. Яка особливість клювання цієї риби в період льодоставу. В якій частині акваторії водойми варто шукати ляща. Які морфологічні особливості рельєфу привертають до себе ляща і чому. Чому вудку, якою ловлять ляща, оснащують поплавком. Скільки лунок, як правило, бурять рибалки. Чому іноді варто ловити ляща на безнасадні приманки. Чи ловлять ляща вночі. Чому варто підгодовувати лунки. Де саме варто шукати активні зграї цієї риби за останнім льодом навесні.
→ Далее

Підлідна ловля краснопірки

Рубрика: Ловля різних видів риб

zimnayakrasnoperka     Краснопірка має дуже примітний зовнішній вигляд і є дуже красивою рибою. Ловити її можна і влітку, і взимку. У зимовий період ловити цю рибу трохи складніше, тому що її пошуки на водоймі, покритому льодом більш складні. Адже в цей час краснопірка менш активна, ніж у теплу пору року. Втім, рибалка на краснопірку взимку вельми цікава і заслуговує на увагу.
→ Далее

Нова рубрика – Ловля різних видів риб

1

Рубрика: Ловля різних видів риб

Presnovodnye_vidy_ryb      У річках, струмках і озерах нашого краю водиться досить багато різних видів мирної і хижої риби, а також раки, яких дуже полюбляють рибалки. У цьому розділі будемо публікувати статті з описом різних способів лову місцевої іхтіофауни (дозволені Правилами рибальства).
→ Далее