Особливості зимової ловлі карася з льоду

Рубрика: Ловля різних видів риб

13-12-20-06    Карась є самою поширеною рибою. Він присутній майже у всіх водоймах. Характерною особливістю кралася є непередбачувана інтенсивність клювання, як на відкритій волі, так і взимку при риболовлі з льоду (ФОТО)

    Коли водойми покриті кригою, карась проявляє достатню активністю в тих водоймах, де є піщане дно, або в озерах і ставках з мулистим або торф’яним дном, за умови відсутності іншої риби. Ще один важливий чинник – це вміст у воді кисню. Взимку, карась втрачаючи колишню рухивість, намагається стояти якнайближче до вподобаної ним руслової канави. Просто, рибалка повинен дослідним шляхом виявими зимові місця стоянки каряся.

13-12-20-06

    Оскільки зимова ловля карася безпосередньо залежить від техніки вудіння і снасті, ці моменти варто розглянути більш докладно. Бажано вибирати ті зимові вудки, які оснащені як під ловлю з застосуванням поплавкового оснащення, так і під ловлю на мормишку.

13-12-20-05

     Якщо вас зацікавила зимова ловля карася, то у вас в обов’язково повинен бути в наявності недовгий і неширокий кивок, який чутливо реагує навіть на самі слабкі клювання. Кивок, який може регулюватися по довжині дозволить застосовувати мормишки з різною вагою.

    По можливості, варто брати найменші вольфрамові або свинцеві мормишки. Оскільки карась відмінно розрізняє всі яскраві кольори, зимова ловля карася ведеться в основному на червонімормишки, які імітують колір мотиля.

13-12-20-01

    Жилку потрібно брати м’яку і не дуже товсту (0.1-0.12 мм). Взимку більш грубі оснастки можуть в рази скоротити загальну кількість клювань карася.

     З настанням холодів прикормка для карася стає дуже простою. Все що потрібно, це лише підкидати йому невеликими порціями кормового мотиля. Однак перегодовувати карася не варто, так як це може призвести до швидкого припинення клювання. Цілком достатньо кожні 15-20 хвилин підкидати по 3-6 личинок.

    Взимку основною їжею для карася служить мотиль. Саме на нього і треба ловити. Однак, в цей період, карась вкрай чутливий до якості наживки. Тому, при насадженні мотиля необхідно уважно стежити за тим, щоб він залишався живим і не витікав. Також важливо не забувати про те, що карась неодмінно кине вашу наживку, якщо відчує її невідповідну тяжкість або неприродність.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree