Везучий рибалка зловив взимку марену і сома на джиг

Рубрика: Ловля різних видів риб

    06-02-21-05 На невеликій річці в розпал зими досвідчений рибалка Вова Колчанов зумів на легкий джиг зловити пристойну марену і навіть невеликого сома, про це рибалка повідомив на своїй сторінці в Фейсбук (ФОТО і ВІДЕО)

     Марени взимку досить активні і часто трапляються рибалкам на гачки. Але сом, інша справа. Взимку соми зазвичай впадають в заціпеніння, збираються в зимувальних ямах і не проявляють ніякої активності до весни.

06-02-21-02

06-02-21-03

06-02-21-01

     «Риба яка заставила нервувати більше ніж інші, не впевнено я себе почував з лайтовим комплектом… Достойна боротьба, яка запам’ятається точно на довгий період, руки трусилися ще добру годину часу», – розповів рибалка про боротьбу з мареною.

     «На морені мій риболовний фарт не закінчився в цей день… Як тільки я відійшов від емоцій і почав зосереджено ловити далі, в гості завітав ще один бажаний підводний житель.

06-02-21-04

06-02-21-05

       Його вусатість – Сом. боротьба була нервова, кілька разів виходив на сильну струю, де приходилось трішки понервувати, через розмір гачка. В цей день все сприяло мому успіху», – розповів Володимир.

     Дуже ефектно переглядати кадри відео, на яких рибалка відпускає в річку спочатку марену, а потім і сома.

      Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree