«Живі» наживки для зимової риболовлі

Рубрика: Наживки

Zimovi_nazyvky     Із пониженням температури води у зимовий період мирні види риб змінюють режим харчування: із їжі рослинного походження, на їжу тваринного походження. Через це в якості зимових наживок для риболовлі найбільш ефективними є: мотиль, опариш, черв’як та гамарус (ФОТО)
→ Далее

Чорна п’явка

2

Рубрика: Наживки

03-06-16-06      П’явки є однією з кращих наживкою для лову практично всіх видів прісноводних риб. Розглянемо, в яких місцях збирають п’явок і як на них ловлять рибу.

→ Далее

Застосування пінопласту в якості наживки

Рубрика: Наживки

25-05-16-00     В рибальській практиці пінопласт застосовують для виготовлення поплавців, воблерів, гуртків, різних буйків, а рибалки – народ винахідливий і спритний. Ось і знайшли пінопласту нове застосування як наживки.

→ Далее

Способи фарбування опариша

Рубрика: Наживки

05-05-16-01     Більшість рибалок-спортсменів переконані, що на пофарбованого опариша риба клює набагато краще, ніж на звичайного білого. Розглянемо способи фарбування опариша в домашніх умовах.

→ Далее

Травневий жук

Рубрика: Наживки

19-04-16-02     Незаслужено забута наживка для лову великої риби – хрущі. Розглянемо особливості застосування цієї наживки для ловлі риби.

→ Далее

Готуємо мастирку для риболовлі самі

Рубрика: Наживки

18-03-16-01     На мастирку ловлять різну білу рибу, як правило, на поплавкову вудку. І від її якості залежить результат риболовлі. На перший погляд приготування мастирки здається дуже просто, але це далеко не так. Не кожному рибалці вдається з першого разу отримати хорошу прикормку для лову риби.
→ Далее

Способи тривалого зберігання опариша

Рубрика: Наживки

15-03-16-05     Опариш є відмінною наживкою для лову різних видів риб. Розглянемо способи його тривалого зберігання і консервації.
→ Далее

Мотиль: добування, зберігання, насаджування на гачок

1

Рубрика: Наживки

09-03-16-04     Мотиль вважається стандартною зимової наживкою. Але і в літній час рибалки його видобувають і успішно використовують для лову риби.

→ Далее

Гнойові черв’яки, дощові, земляні, підлистяники та виповзки.

Рубрика: Наживки

07-03-16-02     Хробаки – це універсальна насадка для лову практично всіх видів риб. Розглянемо способи насадки на гачок. Як добути, як зберігати, як розводити?
→ Далее