На Дністрі рятувальники оперативно надали допомогу двом чоловікам

Рубрика: Новини

     18-06-19-0115 червня о 19:00 під час патрулювання на р. Дністер поблизу с. Цвіклівці Кам’янець-Подільського району, бійці чергової зміни водолазно-рятувального відділення №4 помітили посеред річки перевернутий човен та двох людей, які подають сигнали про допомогу (ФОТО)
→ Далее

10.06.19 на Дністрі поблизу Хотина зловили вугра вагою три кілограма

Рубрика: Новини

     17-06-19-02Останні випадки лову вугрів на Дністрі фіксували понад 30 років назад, ще до будівництва Дністровської ГЕС, яка перекрила цим рибинам шляхи до нерестилища. Про це у Facebook повідомила спільнота “Хотинські вісті” (ФОТО)
→ Далее

Вчені виявили новий незвичайний вид риб

Рубрика: Новини

     10-06-19-01Дослідники виявили незвичайних риб, які затримують дихання під водою. Дослідникам вперше вдалося поспостерігати їх незвичайну поведінку – затримку дихання під водою на час до чотирьох хвилин, пише Популярна механіка (ВІДЕО)
→ Далее

9 червня завершується нерестова заборона лову риби на річці Дністер та на Дністровському водосховищі

Рубрика: Новини

    If-10-06-19-02Однак, нерестова заборона продовжує діяти в придаткових системах водойм до 29 червня включно. Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, придаткові системи водойм – це непроточні при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера та інші водойми, в тому числі ті водойми, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені. Тим часом, рибоохоронні патрулі звітують про результати рибоохоронної діяльності (ФОТО)
→ Далее

З нагоди проведення акції «День форелі» відбувся запуск мальків форелі у річки урочища Женець

Рубрика: Новини

     29-05-19-06До проведення акції «День форелі» в Івано-Франківській області традиційно долучилися представники ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю», підприємці та місцеві жителі (ФОТО і ВІДЕО)
→ Далее

У Чернівцях на Калинівському ринку відкрито продають заборонені сіткові знаряддя лову риби

Рубрика: Новини

     28-05-19-0124 травня 2019 року на «гарячу» лінію Чернівецького рибоохоронного патруля поступило повідомлення про незаконну продаж заборонених знарядь лову риби на Калинівському ринку. Для відпрацювання отриманого повідомлення Чернівецький рибоохоронний патруль здійснив рейд на КП МТК «Калинівський ринок» (ФОТО)
→ Далее

25 травня в Івано-Франківську відбудеться грандіозне святкування Міжнародного дня Дністра

Рубрика: Новини

Den_Dnistra_25.05.19     В програмі святкування: майстер-класи, змагання з веслування на байдарках і каное на «Кубок Дністра», зариблення міського озера, показ сучасного жіночого одягу з елементами стародавньої вишивки, виступи мистецьких і фольклорних колективів та інші розваги.
→ Далее

Червонокнижна болотяна черепаха потрапила у браконьєрську сітку

Рубрика: Новини

     Evropeiska_bolotna_cerepachaНеподалік Тернополя у браконьєрську сітку потрапила болотяна черепаха, яка занесена до Міжнародної Червоної книги. Цей вид знаходиться під загрозою зникнення і належить до рідкісних тварин Європи (ФОТО)
→ Далее

В Чернівцях недобросовісні будівельники отруїли рибу в озері парку «Жовтневий»

Рубрика: Новини

    14-05-19-02В наслідок зливу будівельниками в дощову каналізацію хімічних речовин у верхньому озері парку «Жовтневий» загинула риба, а поблизу озера місцеві мешканці виявили декілька мертвих їжаків (ФОТО)
→ Далее

Під час нересту місцеві мешканці хватками вичерпують рибу з р. Нічлава

Рубрика: Новини

     13-05-19-02Цей браконьєрський спосіб рибальства набув масового характеру. Майже щодня рибоохоронці в Тернопільській області затримують порушників Правил рибальства: місцеві жителі ловлять рибу підйомними сітками «хватками» на берегах річки Нічлава (ФОТО)
→ Далее

09.04.19 у місті Бучач відбулося зарибнення річки Стрипа

Рубрика: Новини

     12-05-19-03Для поповнення популяції закупили 300 кг мальків товстолоба. Саме цю рибу обрали через її спосіб харчування. Влітку річка густо заростає водною рослинністю, а товстолоби дуже активно поїдають водорості (ФОТО)
→ Далее

В Тернопільський став вселили Червонокнижних осетрів

Рубрика: Новини

    03-05-19-05У Тернополі продовжують зариблювати став. Цього разу туди запустили нових мешканців – 140 особин осетрових (ФОТО + ВІДЕО)
→ Далее

На Тернопільщині рибоохоронці не дають жодного шансу браконьєрам зловити рибку

Рубрика: Новини

    25-04-19-01Як тільки порушники Правил рибальства розкладуть своє заборонене знаряддя лову і опустять у воду, одразу, як з під землі, вистрибують інспектори Тернопільського рибоохоронного патруля і складають на браконьєрів протоколи (ФОТО)
→ Далее

У Тернопільський став запустили біля двох тон малька коропа, карася і щуки

Рубрика: Новини

     23-04-19-02Тернопільські рибалки добровільно здавали власні кошти в рибальських магазинах міста для закупівлі малька, а сума зібраних коштів склала біля 100’000 грн, йдеться у дописі ГО  «Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля”» у Facebook (ВІДЕО)
→ Далее

Через викиди Понінківської паперової фабрики у річці Случ масово гине риба

1

Рубрика: Новини

    18-01-19-03Хмельницька екологічна інспекція підготувала позов до суду про призупинку діяльності ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна» через багаторазові порушення екологічного законодавства. Останньою краплею став випадок масової загибелі риби 12 квітня 2019 року поблизу міста Баранівка та селища Першотравенськ Житомирської області (ФОТО)
→ Далее