В Австралії евакуюють рідкісних риб через посуху

Рубрика: Новини

     Небувалу рятувальну операцію по переміщенню риб з нижньої течії річки Дарлінг в тимчасові притулки проводять в Австралії вперше. Причина цьому – рекордно низький рівень води в річці (ФОТО)
→ Далее

Вилучену у браконьєрів рибу віддали у дитячий притулок «Святого Миколая»

Рубрика: Новини

03-09-19-01    Учасники АТО, які працюють у рибоохоронному патрулі Івано-Франківської області, вилучили незаконно зловлену рибу у браконьєрів на Бурштинському водосховищі, а оскільки на жарі риба швидко псується, передали незаконний улов у дитячий притулок (ФОТО)
→ Далее

З 27 по 29 вересня 2019 року відбудеться відкритий чемпіонат міста Хмельницького з лову риби серед рибалок-любителів

Рубрика: Новини

     IFВ День Міста проведуть змагання під назвою «Проскурівська риболовна ліга». Цього року Хмельницькому виповнюється 588 років з часу першої писемної згадки. Хмельницька міська рада запрошує рибалок-любителів взяти участь у відкритому чемпіонаті «Проскурівська риболовна ліга» (ФОТО)
→ Далее

Дивну рибу з двома ротами зловили в озері на кордоні США і Канади

Рубрика: Новини

     28-08-19-01Під час проведення рибальських змагань Деббі Геддес зловила рибу-мутанта з двома ротами. Риба з дивним зовнішнім виглядом, візуально виглядала цілком здоровою і після зважування і фотографування диво-рибу відпустили назад у воду, інформує Fox News (ФОТО)
→ Далее

Під час дії літньо-осінньої заборони лову раків два браконьєра виловив 216 екземплярів

Рубрика: Новини

     26-08-19-01В різних областях України період літньо-осінньої заборони лову раків відрізняється. Так у Хмельницькій, Івано-Франківській та Чернівецькій областях заборона триває з 1 серпня до 30 вересня, а у Тернопільській області з 20 серпня до 30 вересня. І вже зафіксований перший випадок грубого порушення цієї заборони (ФОТО)
→ Далее

У Дністровському парку на Івано-Франківщині проектують новий туристичний екомаршрут

Рубрика: Новини

21-08-19-05     За повідомленням директора КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича” Михайла Ковтуна, у парку з’явиться новий екомаршрут, який буде цікавий для рибалок-любителів, орнітологів та простих “туристів-матрасників” (ФОТО)
→ Далее

Вчені знайшли найстаршу у світі прісноводну 112-річну рибу

Рубрика: Новини

     Вчені виявили найстарішу прісноводну рибу в історії, вік якої становив 112 років. Вона відноситься до виду Ictiobus cyprinellus. Вік цієї особини перевищує очікувану тривалість життя будь-якої відомої прісноводної риби майже на 40 років (ФОТО)
→ Далее

6 та 7 серпня 2019 року в річки Прут та Черемош випустили 135 тисяч мальків форелі

Рубрика: Новини

     14-08-19-01Зарибнення річок Прут, Черемош та їх приток мальками форелі провели в межах Чернівецької та Івано-Франківської областей. В річки та струмки випустили 135 тис. шт. мальків струмкової форелі (ФОТО)
→ Далее

На Тернопільщині рибалки вихваляються трофейними уловами

Рубрика: Новини

    12-08-19-Korop_5.7_kgВмілі рибалки викладають у соцмережі FaceBook фотографії своїх трофейних уловів. А подивитись дійсно є на що! (ФОТО)

→ Далее

Підсумки змагань Чемпіонату України з підводного полювання 2019 року

Рубрика: Новини

     08-08-19-023 та 4 серпня на Дністровському водосховищі тривав Чемпіонат України з підводного полювання. Основною метою та цілями даних змагань було визначення найсильніших спортсменів і клубів у напрямку підводного полювання та відбір сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участь в міжнародних змаганнях (ФОТО)
→ Далее

Рибоохоронні патрулі Тернопільської і Хмельницької областей фіксують масову загибель риби в р. Збруч

Рубрика: Новини

    06-08-19-032 серпня у річці Збруч поблизу села Бережанка Борщівського району Тернопільської обл. виявили факт масової загибелі риби, а 3 серпня надійшло повідомлення про загибель риби на р. Збруч поблизу с. П’ятничани Чемеровецького району Хмельницької області (ФОТО)
→ Далее

На Дністровському водосховищі відбудеться Чемпіонат України з підводного полювання

Рубрика: Новини

    24-07-19-01У період з 2 по 4 серпня 2019 року пройде Чемпіонат України з підводного полювання. Захід організовано на Дністровському водосховищі в адміністративних межах с. Непоротове Сокирянського району Чернівецької області (ФОТО)
→ Далее

На Дністровському водосховищі триває місячник безпеки на водному транспорті

Рубрика: Новини

     24-07-19-02Співробітниками Подільсько-Карпатського міжрегіонального управління Державної служби морського та річкового транспорту спільно з Чернівецьким рибоохоронним патрулем проводять місячник безпеки на морському та річковому транспорті (ФОТО)
→ Далее

Рятувальники на Дністровському водосховищі щоденно надають допомогу відпочиваючим на воді

Рубрика: Новини

     10-07-19-079 липня 2019 року рятувальники  надали допомогу двом чоловікам поблизу с. Кулісівка Кам’янець-Подільского району, а поблизу с. Пижівка Кам’янець-Подільського надали допомогу ще трьом рибалкам на воді (ФОТО)
→ Далее

13.07.19 на Бакоті відзначатимуть Міжнародний День Дністра

Рубрика: Новини

     09-07-19-03Святкування Міжнародного Дня Дністра організовує вдруге Староушицька ОТГ в Хмельницькій області. На оглядовому майданчику над скельним монастирем Бакоти розгорнуться як культурні події, так і зони розваг для дітей і смаколики від місцевих виробників (ФОТО)
→ Далее