На озері в парку «Жовтневий» незабаром розквітнуть водяні лілії

Рубрика: Новини

    17-04-08-0215 квітня 2018 року в озеро, яке прилягає до вул.  Комарова, висадили 15 нових для цієї водойми рослин водяної лілії. Ці рослини безкоштовно надав парку приватний підприємець з Чернівців Анатолій Овачук, який вирощує їх у своєму ставку (ФОТО).

→ Далее

Як захиститися від комарів на природі ?

Рубрика: Новини

     komar_01З настанням теплих днів так і тягне провести вихідні дні поза містом, бажано поруч з водоймою з вудкою в руках. Комарі можуть стати єдиною причиною, яка відбиває бажання насолоджуватися улюбленим хобі. Укус цих комах досить болючий, після нього багато розчісують ранку до крові і відчувають масу неприємних відчуттів. Ця обставина може сильно зіпсувати враження від заміського відпочинку. Є кілька способів, як захистити себе від комарів на рибалці: медичні засоби, народні методи і захисний одяг.
→ Далее

10.04.18 вмілі рибалки голими руками в нерест зловили 56 підустів

Рубрика: Новини

     12-04-18-03Під час проведення рейдових перевірок на малих річках області держрибінспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля затримали порушників Правил рибальства на притоці Прута р. Чорнява поблизу с. Любківці. Згідно із законодавством, держрибінспектори повинні вилучити у браконьєрів знаряддя лову – руки. Цього разу зробили вийняток, залишили знаряддя лову рибалкам (ФОТО).

→ Далее

Гарячі лінії рибоохорони в кожній області України працюють ЦІЛОДОБОВО

Рубрика: Новини

     Nomery_gariacich_ninijУ всіх 26 територіальних управліннях Держрибагентства створено «гарячі» лінії. Тепер небайдужі громадяни можуть звертатися на номери цих ліній, якщо помітили порушення правил рибальства або незаконний продаж риби в точках продажу. А також можна телефонувати для отримання роз’яснень Правил любительського та спортивного рибальства, в тому числі, в період нерестової заборони.

→ Далее

За один рейд на Бурштинському водосховищі зняли 1,3 км браконьєрських сіток

Рубрика: Новини

     06-04-18-023 квітня 2018 року рейдова група Івано-Франківського рибоохоронного патруля, на чолі з начальником Управління Р. С. Чорненьким, провели рейд по акваторії Бурштинського водосховища. У нерестовий період з водосховища зняли 1,3 км сіток з яких вилучили 37 кг риби (ФОТО).

→ Далее

В Козовське озеро запустили 289 кг малька коропа

Рубрика: Новини

    05-04-18-082 квітня 2018 року громадою рибалок Козови спільно з активістами ГО “ПКТМЕ”СКЕЛЯ” здійснено чергове зариблення озера “Плотіна”. Закупили 289 кг малька коропа на понад 13’000 грн за кошти, зібрані у рибалок (ФОТО).

→ Далее

На Снятинській ГЕС підняли шлюзи для забезпечення нересту риби в р. Прут

Рубрика: Новини

    05-04-18-03Міроприємство відбулось 1 квітня 2018 року в присутності представників Івано-Франківського рибоохоронного патруля, органів місцевої влади Снятина та громадськості краю. Тепер плідники риб для відкладання ікри можуть безперешкодно підніматись у верхів’я Прута (ФОТО).

→ Далее

Інтерактивна карта місць призначених для риболовлі в нерестовий період 2018 року в Тернопільській області

Рубрика: Новини

Karta_Ternopil_2018    Співробітники Тернопільського рибоохоронного патруля розробили електронну карту для рибалок. За допомогою цієї інтерактивної карти в режимі онлайн рибалки зможуть ознайомитись з місцями, де дозволено любительське та спортивне рибальство під час нерестової заборони 2018 року.

→ Далее

29.03.18 на Пруті браконьєр успішно багрив рибу

Рубрика: Новини

    02-04-18-03За допомогою спінінга із великим гачтом-трійником порушник Правил рибальства методично багрив рибу. На одну зловлену таким варварським способом рибину припадають 5-10 покалічених, які зірвались і, як правило, невдовзі загинуть (ФОТО).

→ Далее

Інтерактивна карта нерестовищ 2018 року у Чернівецькій області

Рубрика: Новини

     Nerest_2018_ChernivciЧернівецький рибоохоронний патруль підготував на базі Google Maps Інтерактивну карту з місцями, забороненими для вилову риби під час нересту 2018 року у Чернівецькій області. На інтерактивній карті відмічені місця нересту риби у нерестовий період 2018 року і місця, де риболовля заборонена протягом всього року.

→ Далее

Обмеження для рибалок-любителів у весняно-літній нерестовий період

Рубрика: Новини

     zaborona_lovla_rybyУ нерестовий період для рибалок діє ціла низка обмежень. Ці обмеження необхідні, щоб надати можливість плідникам риби відкласти ікру для природного відтворення та примноження популяції риб у водоймах.

→ Далее

Для двох чоловіків риболовля завершилась конфіскацією автомобіля, човна, сіток і улову

Рубрика: Новини

     30-03-18-01Інцидент трапився поблизу с Колодіївка Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Двоє чоловіків на Дністрі з металевого човна ловили рибу та раків на території Національного природного парку «Подільські Товтри» із використанням заборонених засобів лову – сітками (ФОТО).

→ Далее

27.03.18 на Дністрі затримали браконьєра із солідним уловом

Рубрика: Новини

    29-03-18-02В перед нерестовий період у браконьєрські сітки потрапили шість «червонокнижних» марен з ікрою, вагою приблизно по 1 кг кожна. Одна з них виявилась ще живою. Її вдалось повернути назад в річку (ФОТО + ВІДЕО).

→ Далее

З 01 квітня 2018 року у Чернівецькій області діє весняно-літня нерестова заборона лову риби

Рубрика: Новини

    zaborona_lovla_rybyУ цій статті викладений повний текст наказу про нерестову заборону 2018 року у Чернівецькій області, та додаток в якому визначені ділянки Дністровського водосховища спеціально призначені для любительської та спортивної риболовлі (Додаток №1), не тільки для Чернівецької області, а й для всіх прилеглих до даного водосховища областей: Тернопільської, Хмельницької та Вінницької.

→ Далее

Нерестова заборона лову риби 2018 року у Хмельницькій області

Рубрика: Новини

     zaborona_lovla_rybyЗ 01 квітня 2018 року у Хмельницькій області заборонено вилов риби у всіх водосховищах, річках і озерах, за винятком низки спеціально визначених ділянок водойм (Додаток 2), на яких дозволена любительська та спортивна риболовля одною вудкою з одним гачком або спінінгом з берега у світлу пору доби.

→ Далее