02.07.16 вдруге затримали нічного браконьєра

Рубрика: Новини

     На Івано-Франківському міському озері вдруге затримали на браконьєрстві порушника, який очікуючи рішення суду за попереднє порушення правил рибальства, знову вирішив половити рибки сітками вночі, але цього разу із помічником.

     Через тиждень, після проведеного рибоохоронного рейду, керівник Управління Івано-Франківськрибоохорони Чорненький Р. С. разом з державними та громадськими рибінспекторами, вдруге навідались у нічну пору на Івано-Франківське міське озеро. І знову рибоохоронці виявили вже двох браконьєрів, цього разу – з гумовим надувним човном.

     В суботу, 2 липня 2016 року, близько 1 години ночі, на міському озері виявлено та затримано для складання адміністративних протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП двох чоловіків, один мешканець обласного центру, другий із Микитинців, з двома сітками довжиною 50 та 70 м. Щоб було зручніше орудувати сітками, браконьєри мали із собою надувного гумового човна.

    Як виявилося, один з браконьєрів вже був затриманий рибоохороною минулого тижня з двома “екранами” на цьому ж озері вночі. Очевидно, очікуючи рішення суду за фактом грубого порушення правил рибальства, він не став гаяти даремно часу, а надумав таки наловити собі риби: разом з напарником взяли човна та більші сітки і вночі розпочали свій промисел на озері в центрі Івано-Франківська.

     За іронією долі, і цього разу браконьєрам завадили рибоохоронці. Браконьєрські сітки та гумового човна вилучено, матеріали справи за ознаками грубого порушення правил рибальства передано до суду.

    Є всі підстави сподіватись, що цього гумового човна браконьєри вже таки не побачать, а суд за повторне грубе порушення правил рибальства обере їм найсуворіше покарання.

Джерело:

“Івано-Франківськрибоохорона”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree