08 липня 2017 року на березі Дністра в Новодністровську відбудеться «Дністер-ФЕСТ 2017»

Рубрика: Новини

13-06-17-01     Кожен рибалка добираючись до улюбленого місця риболовлі, а в Західній Україні це переважно р. Дністер та Дністровське водосховище, виступає в ролі туриста – мандрівника. От і цього року з нагоди «Дня Дністра» відбудеться туристичний етно-фестиваль «Дністер-ФЕСТ 2017», прийняти участь в якому зможуть всі бажаючі.

     У суботу, 8 липня, захід розпочнеться зі святкової ходи гостей фестивалю вулицями міста, а о 12-ій годині дійство перенесеться на пляж, де і відбуватиметься основна частина.

     Першими тішити публіку будуть хорові та танцювальні народні колективи з усіх куточків Буковини та не тільки. З найцікавіших – це колоритний етно-колектив «Карпатська тайстра» та клуб бойового гопака.

     Торкаючись теми їжі, розповімо, що цього року виїзне харчування обіцяє бути дуже різноманітним, цікавим та якісним. Відбудеться традиційне дійство – «Свято юшки» у якому обіцяє прийняти активну участь управління водними ресурсами, а у відвідувачів буде можливість спробувати традиційні страви різних команд та обрати переможця.

     Цей проект покликаний об’єднати людей за допомогою відродження та розвитку самобутньої української культури і розкрити рекреаційний потенціал міста Новодністровськ і його околиць.

      Також традиційно на фестивалі буде представлена виїзна торгівля сувенірами та виробами хенд-мейд.

     Особливо приємні новинки очікують наймолодших відвідувачів фестивалю та їхніх батьків. Цього року буде організована окрема дитяча зона, де дітками опікуватимуться аніматори. У програмі для наймолодших – різноманітні майстер-класи, аква-грим та конкурси. Також батьки зможуть залишити на певний час дитину у облаштованому двоповерховому лабіринті.

     Дорослих відвідувачів фестивалю очікує не менш насичена програма – лицарський турнір, надувні атракціони, катання на драгонботі.

     З 18-ої години розпочнеться вечірня частина фестивалю. Цього року розважати гостей «Дністер-фесту» будуть гурти «Кozak System», «The Doox», «Joryj Kłoc», «Voanerges», «Гуцул Каліпсо», «Balashov band» та «Альтернатива». Усе це україномовні колективи, які працюють у етнонаправленні.

     Після концерту – традиційна дискотека, де публіку будуть запалювати діджеї, як уже відомі за попередніми роками (Т-zhuk і Бараболя), так і нові (dj Stas із шоу-балетом).

       Втілення такого амбітного задуму стало можливим завдяки співпраці Новодністровської міської ради з Громадською організацією «МОЛОДЬ ФЕСТ» (голова Ярослав Осипенко), Правовою групою «СМАРТСОЛЮШНЗ» (старший партнер Олександр Крутій) та Благодійним фондом «Смарт Ангел».

     Важливо, що команда організаторів враховує досвід попередніх років, тож для зручності відвідувачів буде організоване транспортне сполучення з Новодністровська на пляж та навпаки.

     В цій статті організатори розповіли лише про частину запланованого, тож учасників фестивалю очікує ще багато приємних сюрпризів!

13-06-17-01

Телефони для довідок:

+380680952240, +380503331239

Джерело:

Офіційний сайт комунального підприємства «Телерадіокомпанія «На своїй хвилі»

http://novod.info

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree