13.07.19 на Бакоті відзначатимуть Міжнародний День Дністра

Рубрика: Новини

     09-07-19-03Святкування Міжнародного Дня Дністра організовує вдруге Староушицька ОТГ в Хмельницькій області. На оглядовому майданчику над скельним монастирем Бакоти розгорнуться як культурні події, так і зони розваг для дітей і смаколики від місцевих виробників (ФОТО)

    Як зазначають у Староушицькій ОТГ, цей день не має точної дати, а відзначається у другу суботу липня. Цього року – це 13 липня.

09-07-19-02Скельний монастир Бакоти

     За словами голови громади Анатолія Тимчука, це ще одна цікаво локація і розваги не лише для місцевих мешканців, але й для відпочиваючих рибалок та туристів, які приїздять до Дністра на літні вихідні.

09-07-19-03Оглядовий майданчик над скельним монастирем Бакоти

     «У нас заплановані концерти, цікава програма як для дорослих, так і для дітей. Буде можливість посмакувати різними наїдками. Тому, якщо хто не бував на екскурсії у нашій місцині, і навіть ті, хто був – запрошуємо на День Дністра», – розповів Анатолій Тимчук.

09-07-19-04

     Розважальна програма розпочнеться з 11 ранку і триватиме аж доки будуть відвідувачі.

    Для усіх бажаючих буде можливість замовити екскурсію до виробника бакотських чаїв, посмакувати шашликами, ухою, винами, настоянками а також іншими смаколиками від місцевих виробників.

Джерело:

Староушицька ОТГ

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree