13.09.18 чоловік ловив в забороненному місці заборонену до вилову форель

Рубрика: Новини

     17-09-18-01Рибалка ловив рибу нахлистовою вудкою. Риболовля нахлистовою вудкою вважається дуже спортивною і вимагає високої майстерності. Для більшості нахлистовиків важливим є сам процес лову риби, а не улов. Проте цього разу рибалка заборонену для вилову рибу не відпускав, а хазяйновито випотрошував, залишаючи собі тушки та ікру (ФОТО).

     Інцидент трапився  біля другої години дня. Єгері ДП “Вигодське лісове господарство” помітили на р. Свіча біля с. Мислівка Долинського району рибалку, який нахлистовою вудкою вправно ловив форель. Цю інформацію негайно передали до Івано-Франківського рибоохоронного патруля.

    Інспектори рибоохорони спільно з працівниками поліції негайно прибули на місце події, де затримали рибалку. Чоловік встиг зловити лише три форелі з ікрою. Штраф за одну зловлену форель – 340 грн.

17-09-18-01

     Поки працівники поліції встановлювали особу порушника Правил рибальства, інспекрори рибоохоронного паруля склали на нього адміністративний протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП і наклали штраф у розмірі 170 грн.

     Загалом, риболовля нахлистовику обійшлась у 1190 грн. (3 х 340 грн. за кожну форель і штраф 170 грн.) Незабаром розпочнеться нерест форелі, а завдяки діям несвідомого рибалки іхтіофауна Карпатських річок втратила трьох хороших плідників.

17-09-18-04

    Як розповідають єгері ДП «Вигодський лісгосп», подібні випадки непоодинокі. Лише на протязі з 17 по 19 серпня 2018 року, під час проведення планового рейду на річках Свіча та Мізунка, єгерською службою ДП «Вигодський лісгосп», спільно із працівниками Івано-Франківського рибоохоронного патруля, було виявлено 9 порушників Правил любительського і спортивного рибальства.

17-09-18-03

     При них виявлені вудочки. Затримані виявились як місцеві жителі із с. Пациків, смт. Вигода, м. Долина, так і приїжджі із Львівщини та Хмельниччини.

17-09-18-02

     Згідно ст. 85 ч.3 КУпАП за вчинення порушень передбачена відповідальність від попередження до накладення штрафу: на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-170 грн.).

17-09-18-05

     Івано-Франківський рибоохоронний патруль наголошує, що рибальство цілий рік СУВОРО ЗАБОРОНЕНО на річках Свіча та Мізунка та їх притоках вище смт. Вигода. На цих річках проводяться регулярні рейди по виявленню порушників.

Джерела:

Державне підприємство «Вигодське лісове господарство»

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree