18.09.20 в Хмельницькому провели екоакцію – прибирали береги річок Буг та Кудрянка

Рубрика: Новини

21-09-20-01     18 вересня в місті Хмельницький влаштували масове прибирання приурочене до Міжнародного дня чистих берегів. Учасники акції прибирали береги річок Південний Буг та Кудрянка в межах міста від різного побутового сміття (ФОТО)

    У Хмельницькому до акції долучились комунальники управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста, управління Державного агентства рибного господарства, надзвичайники, студенти Хмельницького національного університету та просто небайдужі мешканці.

21-09-20-01

    Найчастіше траплялись під руку пластикові пляшки, поліетиленові пакети, одноразовий посуд.

21-09-20-03

    Також комунальники покосили та розчистили прибережну смугу річки від самосіву в районі перехрестя вулиць Пілотської та Чорновола.

21-09-20-02

     Захід провели з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів. Всі учасники працювали в масках, рукавичках та зберігали соціальну дистанцію.

21-09-20-04

    Довідкова інформація:

     Свято «Міжнародний день чистих берегів» було започатковане ще у 1986 році. Його метою є привернення уваги до проблем засмічення відходами водних ресурсів, дбайливого ставлення до природи та підвищення екологічної свідомості населення.

Джерело:

Пресслужба Хмельницької міської ради

    Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree