2 липня на озері зловили рекордного білого амура на 27 кг

Рубрика: Новини

06-07-17-03     Ось уже 16-й рік підприємець Володимир Антонович господарює поряд з с. Коровія Чернівецької обл. Глибоцьго р-ну. Впорядкував п’ять штучних озер загальною площею водного дзеркала майже 5 гектарів. Водойми зариблені кількома видами, зокрема, щукою, білим амуром, товстолобиком, коропом, окунем (ФОТО).

     Окремі озера він відвів для рибалок за відповідну плату. Ті ловлять рибу для своїх кулінарних потреб. Щоправда при цьому теж діє певна квота у вилові, а рибини, до речі, тут попадаються на гачок вудилищ середньою вагою 6-8 кілограм.

06-07-17-04

     Найперша його помічниця – дочка Настя.

06-07-17-03

     «От приїхали б ви до нас у неділю, другого липня, то стали б свідками того, як один із рибалок виловив рекордного двадцятисеми кілограмового білого амара. Довелось йому не просто, бо витягував рибину на берег разом з товаришами чи не дві години», – розповів Дмитро Володимирович.

06-07-17-02

    Щодо інших видів риболовлі, то вона має суто спортивний характер. Займаються нею ті відпочивальники, для яких створено всі, так би мовити, пляжні умови. Проте, впіймав рибу, повинен обов’язково повернути її у воду.

06-07-17-05

    У цю літню пору щодня до озер Дмитра Антоновича у Коровію приїжджають кілька десятків рибалок і відпочивальників. Водночас, треба додати, що рибалити у цих місцях можна цілий рік.

Джерело:

Інформаційний сайт «ГЛИБОКА.INFO»

http://hlyboka.info/

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree