23.02.18 браконьєр сіткою на Дністрі зловив 37 рибин загальною вагою 16,7 кг

Рубрика: Новини

     Інспекторам Тернопільського та Івано-Франківського рибоохоронних патрулів під час проведення спільного рейду вдалось затримати браконьєра на гарячому з солідним уловом – 37 рибин, одна з яких виявилась «червонокнижною» мареною (ФОТО).

     Проведення спільного рибоохоронного рейду зумовлено тим, що річка розмежовує обидві області: один берег Івано-франківський, інший берег Тернопільський. Щоб браконьєри не уникнули відповідальності, обидві рейдові групи йшли кожна своїм берегом.

     Така тактика принесла добрі результати. Вранці 23 лютого Івано-франківські держрибінспектори помітили на Дністрі поблизу с. Кутище Тлумацького району чоловіка на дерев’яному човні, який вибирав з сітки рибу. Коли Івано-Франківські інспектори почали вживати заходів для його затримання, браконьєр закинув сітку до човна та почав тікати до Тернопільського берега в напрямку с. Вістря. Проте, там його вже чекали тернопільські рибоохоронці.

     Збитки, завдані рибному господарству внаслідок порушення, склали: 330 грн. за одну марену, плюс 36 х 34 = 1’224 грн. за 36 підустів. Загальна сума збитків 1’554 грн. Крім завданих рибному господарству збитків, чоловік повинен сплатити за рішенням суду штраф від 340 грн. до 510 грн.

     Чоловіку ще добряче повезло, що в улові була лише одна марена, інакше сума штрафу була б набагато більша.

     Затримали порушника Правил рибальства поблизу с. Вістря, Монастириського району Тернопільської області. За фактом незаконного вилову риби складено протокол про адміністративне порушення за ч.4 ст.85 КУпАП.

    Управління Держрибагентства у Тернопільській області в черговий раз закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених Правил рибальства, ознайомитись з якими можна у Довіднику рибалки за ⇒посиланням⇐.

     Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «гарячу» лінію Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95, або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: (0-800) 50-52-50.

Джерело:

Тернопільський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree