27.03.18 на Дністрі затримали браконьєра із солідним уловом

Рубрика: Новини

    29-03-18-02В перед нерестовий період у браконьєрські сітки потрапили шість «червонокнижних» марен з ікрою, вагою приблизно по 1 кг кожна. Одна з них виявилась ще живою. Її вдалось повернути назад в річку (ФОТО + ВІДЕО).

    У вівторок, 27 березня 2018 року, інспекторська група Івано-Франківського рибоохоронного патруля проводила рейд по Дністру в Тисменицькому та Тлумацькому районах. Опівдні інспектори виявили факт браконьєрства – мешканець с. Петрилів поблизу свого села ловив рибу двома сітками з дерев’янного човна.

29-03-18-02

     На момент затримання в улові у порушника правил рибальства держінспектори виявили шість “червонокнижних” марен, одна рибина ще була живою, тому інспектори її випустили у воду.

    Інші п’ять марен загальною вагою 5 кг стали підставою для нарахування завданих браконьєрством збитків: 5 рибин по 330 грн. за 1 шт. =  1650 грн.

29-03-18-01

    «Повністю оцінити завдані природі збитки у перед нерестовий час важко: ці 5 плідників ще могли б не раз віднереститись і збільшити рибні запаси Дністра» – йдеться у повідомленні Івано-Франківського рибоохоронного патруля .

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree