27 червня відзначають Всесвітній день рибальства

Рубрика: Новини

27-06-17-02     Риболовля є найпопулярнішим хобі не тільки  в Україні,  але і в цілому СВІТІ. За даними соціологічних досліджень, кожна третя особа в Україні, як чоловіки, так і жінки, полюбляють проводити вільний час за риболовлею. Це прекрасний спосіб для зміцнення духовних та фізичних сил.

     Заснували свято на Міжнародній конференції з регулювання, розвитку рибальства, яка відбулася в Римі у липні 1984 року. Рішення зумовлено тим, що риболовля багато століть є однією з найбільш улюблених розваг людства. Цей вид спілкування з природою захопив мільйони людей у різних країнах світу. Тому Всесвітній день рибальства – це спосіб духовного об’єднання всіх людей, чиї інтереси пов’язані з цією розвагою.

27-06-17-01

    Крім того, риболовля – ще й спорт, який зміцнює духовні й фізичні сили рибалок. Зрозуміло, що Всесвітній день рибальства потрібно обов’язково відзначати на природі, звичайно із вудкою в руках.

27-06-17-03

     Проте, виходячи на рибалку не забувайте про Правила любительського та спортивного рибальства, адже лише дотримуючись їх ми зможемо зберегти рибні запаси для майбутніх поколінь.

27-06-17-02

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree