4 липня 2018 року встановили інформаційну табличку «Вилов риби заборонено!»

Рубрика: Новини

     10-07-18-01На березі Дністровського водосховища поблизу с. Вороновиця Кельменецького району Чернівецької області працівники Чернівецького рибоохоронного патруля встановили табличку про заборону риболовлі у прибережній смузі в місці, де р. Смотрич впадає у Дністровське водосховище (ФОТО).

     «Інфоборд було встановлено з метою ознайомлення населення про заборону вилову водних біоресурсів протягом всього року у Дністровському водосховищі. Адже відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства перед гирлами річок, що впадають у Дністровське водосховище – забороняється лов риби протягом всього року на 1 км в обидва боки від гирла і углиб водосховища та на 1 км від гирла догори за течією», – зазначила керівник рибоохоронного патруля Вікторія Устименко.

10-07-18-01

     Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути свідомими та дотримуватись природоохоронного законодавства. У випадку, якщо ви помітили незаконний вилов риби або порушення правил збуту біоресурсів (риби) – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства за номерами телефону: (0372) 52-00-27 або 066-067-38-69.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree