89-річна жінка під Києвом на Дніпрі самотужки ставила сітки

Рубрика: Новини

     24-10-18-03Це найстарша затримана порушниця Правил рибальства в історії діяльності рибоохоронного патруля в Україні. Літня бабуся на дерев’яному човні вночі вийшла на воду і розкладала сітки, коли її затримали співробітники Київського рибоохоронного патруля (ВІДЕО)

     «89 років виявилося мешканці столиці, яка була помічена інспекторами рибоохоронного патруля під час патрулювання у нічний час акваторії річки Дніпро в межах міста Києва. Літня бабуся, яку звуть Люда, за інформацією колишня спортсменка-плавчиня, самостійно на дерев’яному весельному човні неподалік Північного мосту встановлювала сітки», — йдеться у повідомленні керівника Київського рибоохоронного патруля Володимира Мухіна на його сторінці у Фейсбук.

24-10-18-03

     «Супроводивши останню до берега та перевіривши документи, з найстаршим порушником була проведена бесіда суто по «душам»!!! Бабці побажали міцного здоров’я та ще довгих років життя! Можна нас звинувачувати, можна ні, але звісно що протокол складений не був!

     Ви тільки уявіть, ця бабця пережила репресії, Голодомор та Другу світову…

    Прикро, що нині неналежне соціальне та пенсійне забезпечення штовхає навіть таких літніх людей на порушення! У тих хто проживає в містах, не має «ні саду, ні городу» і залишені напризволяще самі з собою! Не легше й і тим, хто проживає в селах! В Європі літні люди на свої пенсії подорожують Світом, а в нас на межі виживання… Але то вже окрема тема для дискусії!», – добавив Володимир Мухін.

Джерело:

Відео з Фейсбук

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree