Активісти ГО «Скеля» затримали браконьєрів з уловом на четверть міліонна грн

Рубрика: Новини

06-06-17-01     На Зелені свята, на річці Дністер, на гарячому зловили загубивших всякий страх перед законом  браконьєрів, які незаконно виловлювали червонокнижну рибу. Розмір шкоди заподіяної порушенням склав 231’400 грн (ФОТО).

     «У день Святої Трійці на самі Зелені свята ГО «Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” спільно з Івано-франківськими, Бучацькими рибалками та місцевою поліцією організували рейд в НПП “Дністровський каньйон” на річці Дністер.

     Під час рейду затримали трьох порушників – «кашкетників». З ними було проведено роз’яснювальну роботу, та викликали слідчо-оперативну групу для фіксації злочину, оскільки чоловіки за допомогою резинового човна та професійної сплавної сітки виловили трьох підустів, одну марену звичайну та 23 вирезубів причорноморських – риба занесена до «Червоної книги України», – про це повідомляють активісти ГО «Скеля».

06-06-17-02

     Про так звану громаду «кашкетників» доводилося чути не раз. Це представники «своєрідної» релігійної общини сіл Космирина, Сновидова, Стінки, Соколова в Бучацькому районі Тернопільської області. Усі, від малого до старого, носять кашкети, а жінки ходять в яскравих колірних хустках. На великі свята та в неділю «кашкетники» не працюють. Нехтують законами і традиціями інших християн. Не зустрінетесь з ними в армії чи в зоні бойових дій, тому що «віра їм не дозволяє!», проте частенько доводиться «вітати» їх при затриманні в незаконному кар’єрі чи з електоровудками із зброєю в руках!

06-06-17-01

     «Незаконний вилов риби проводився на території природно-заповідного фонду в нерестовий період. Оскільки мало місце знищення червонокнижних видів таких, як вирезуб причорноморський, розмір шкоди заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд внаслідок незаконного добування обє’ктів тваринного світу склав  231400 грн. Човен та рибу вилучено», – йдеться у повідомленні ГО «СКЕЛЯ» на сторінці у Facebook.

     За даним фактом внесені відомості до ЄРДЕР за ч.1 ст.249 КК України.

PS. За два останніх роки на вище згадуваних територіях не складено жодного протоколу!!! Новостворений “Рибний патруль” ніхто не чув і не бачив. Тому і таке блатство на воді.

Джерело:

ГО «Протидія корупції та моніторинг екології «Скеля»

www.facebook.com/skelyatern/

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree