Австралійські вчені виявили найстарішу рифову рибу

Рубрика: Новини

02-12-20-01     Нещодавно біля берегів Австралії проводилися дослідження підводних мешканців рифових екосистем. Під час аналізу отриманих зразків вчені виявили рифову рибу-довгожителя. Як з’ясувалося, це унікальний плямистий маколор (Macolor macularis), риба з’явилася на світ ще за часів  Другої світової війни (ФОТО)

    Після проведених дослідів вчені з’ясували, що цій рибі понад 80 років. Це одна з довгоживучих риб. Вчені з Австралійського інституту також з’ясували, що до риб-довгожителів відноситься Луціана-Бохарі, яка жила більше 75 років. Загалом вчені виявили на фифах 10 риб-довгожителів, які жили понад 55 років.

02-12-20-01Macolor macularis – риба-довгожитель віком понад 80 років

     На цю тему було написано наукову роботу, в якій йшлося про рибу, що прожила 58 років. Але на сьогоднішній день, цей рекорд перевершила риба маколор, яка прожила більше 80 років. Нині це вважається абсолютним рекордом серед риб-довгожителів.

     Вчені Австралійського інституту заявили, що вік риб розраховується по твердим утворенням, що знаходяться на їх клітинах. Ці утворення є абсолютно у всіх риб.

     Вчені прийшли до висновку, що в рифових риб надзвичайно низька природна смертність. І цей факт слід враховувати при подальшому дослідженні місць їх проживання. Нині вчені продовжують досліджувати місця проживання риб-довгожителів, так як про їхнє існування ще багато чого не відомо.

      Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree