Боротьба з браконьєрами на Дністровському водосховищі з 3 по 5 березня 2016 року

Рубрика: Новини

10-03-16-02     У період з 03.03 по 05.03 2016 року співробітниками Чернівцірибоохорони було проведено декілька рейдів на Дністровському водосховищі по виявленню фактів браконьєрства та скоєння інших порушень рибоохоронного законодавства.

     Перевірки проводились в адміністративних межах Кельменецького та Хотинського районів Чернівецької області.

10-03-15-01

     В ході рейду було затримано чотирьох порушників рибоохоронного законодавства, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову.

10-03-16-04

     У перед нерестовий період лящі, плотва та деякі інші види риб, косяками переміщуються до місць нересту і у браконьєрські сітки потрапляють цілі косяки.

    На даних громадян – браконьєрів складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП та вилучено заборонені знаряддя лову. Всі справи належним чином опрацьовані та передані до судових органів.

     Також в ході рейду вилучено 10 безгосподарських заборонених знарядь лову, які передано на зберігання до службового приміщення Чернівцірибоохорони та вилучено 50 кг незаконно добутих водних біоресурсів, які були безоплатно передані, як благодійний внесок, в дитячий будинок при Банченському чоловічому монастирі.

10-03-16-03

    Крім цього, було проведено масово-роз`яснювальну роботу серед рибалок-аматорів.

Джерело:

“Чернівцірибоохорона”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree