Браконьєр чинив опір рибоохороні!

Рубрика: Новини

     20.01.2016 року оперативна група Івано-Франківськрибоохорони проводила черговий рейд на Бурштинському водосховищі. Поблизу скидного шлюзу було виявлено браконьєра, який використовував заборонені знаряддя лову – 4 «сітки-екрани», виловлюючи ними маломірну рибу…

     Коли держрибінспектори підійшли та запропонували йому представитись, показати документи – чоловік вчинив опір, намагався вдарити працівника рибоохорони. Порушника довелося вгамовувати, як самим членам оперативної групи, так і правоохоронцям, які вчасно прибули на місце події та доставляти порушника у відділення поліції.

     Браконьєром виявився мешканець Бурштина. До приходу держрибінспекторів він вже встиг добре порибалити: наловив понад 140 шт. Переважно це була мілка риба: судаки, лящі, плітоки, окуні, йоржі та карасі.

     Своїми діями браконьєр порушив кілька пунктів Правил рибальства:

  • користувався забороненими сітними знаряддями лову (“екранами”);
  • ловив маломірну рибу;
  • рибалив у забороненому місці (у верхньому б’єфі греблі на відстані ближче ніж за 500 м).

Порушник завдав збитків рибним запасам водосховища на суму 17 тисяч 170 грн. За фактом грубого порушення правил рибальства складено адмінпротокол, який передано до суду для притягнення винного до відповідальності (штраф від 340 до 680 грн).

     Потрібно відмітити, що рибоохорона є не тільки природоохоронною організацією, а ще й правоохоронною. За вчинення фізичного опору працівникам рибоохорони слідує відповідальність, як за вчинення опору поліції.

Джерело:

“Івано-Франківськрибоохорона”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree