Браконьєр сам приплив до рибоохорони !!!

Рубрика: Новини

      На Івано-Франківщині вночі 15.01.2016 року о 23:30 оперативна група Івано-Франківськрибоохорони, спільно з представниками місцевої самооборони, проводила рейд на акваторії Бурштинського водосховища та виявила довгу браконьєрську сітку.

      Рибоохоронці почали витягувати цю сітку з води, як раптом до них на гумовому чорні почав наближатися якийсь чоловік, сварився, щоб не чіпали його сітку, бо всіх тут же і потопить.

     Очевидно, той чоловік тільки поставив сітку та прийняв оперативну групу за своїх конкурентів – браконьєрів, які хочуть вкрасти його сітку та рибу, як це часто трапляється серед браконьєрів.

     На його величезне здивування “конкуренти” не втекли, а продовжували витягувати сітку з води. Підпливши ближче він розгледів, що фатально помилився – сам приплив в руки рибінспекторам!

     У браконьєра вилучено сітку довжиною 360 метрів та гумового човна “Шкіпер”. Складений протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). Справу направлено до суду для притягнення винного до відповідальності. За незаконні дії штраф може скласти від 340 грн до 680 грн із конфіскацією човна та сітки.

Джерело:

“Івано-Франківськ

рибоохорона”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree