Браконьєри на Дністрі добувають рибу і сітками і багрінням

Рубрика: Новини

19-01-16-01     У Івано-Франківській області під час проведення рибоохоронного рейду 12.01.17 на Дністрі було затримано двох браконьєрів: один ловив рибу сіткою, інший багрив рибу.

    12 січня 2017 року рибоохоронним патрулем, під керівництвом начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області Р.С. Чорненького та його заступника І.В. Корсуна, проведено рибоохоронний рейд на Дністрі. Маршрут пролягав від гирла Лімниці по Дністру до гирла Бистриці. Метою рейду було виявлення браконьєрів на трьох зимувальних ямах, перевірка дотримання вимог правил рибальства на Дністрі.

     Мабуть, через мороз рибалок на річці виявилося не багато. На зимувальних ямах нікого не було. Проте рейд не був марним: на русловому повороті Дністра між селами Козина та Дубівці на кризі був ряд ополонок, прорубаних для спускання під лід сіток. Біля однієї ополонки затримано власника 50-метрової сітки, біля іншої – помічено ще одну сітку (браконьєра поблизу не виявилося).

19-01-16-01

     Трохи далі затримано іншого порушника правил рибальства, що з ополонки ловив рибу способом багріння. Поряд лежав закривавлений рибець (заборонений Червонокнижний вид), який коштуватиме браконьєру додатково 255 грн.

19-01-16-02

      За фактами браконьєрства складено 2 адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ передано до суду. Обом браконьєрам (мешканцям с. Дубівці Галицького району) буде накладено штрафи від 340 грн. до 680 грн.

Джерело:

«Управління Державного агентства рибного господарства у

Івано-Франківській області»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree