Будні Київського рибоохоронного патруля 27.06.16

Рубрика: Новини

30-06-16-01     В ході рейду перевіряють документи як у рибалок промисловиків, так і документи на реєстрацію човнів у рибалок аматорів. За тиждень роботи інспектори рибного патруля оштрафували порушників на 38000 грн (ВІДЕО).

     На одному з рейдів рибного патруля побувала кореспондент 5 каналу Наталія Юрчук. Під час перевірки документів рибальського промислового судна, розповідає керівник рибного патруля №1 Юрій Гамілов, – «Журнал вилучення водних ресурсів являється головним документом, в ньому вказаний район лову, вид лову, знаряддя лову і після здачі риби записується риба у видовому складі, вага і номер накладної».

     Під час наближення до невеликого човна інспектор Юрій одразу помічає порушення – човен не зареєстрований. Рибалка аматор розповідає інспекторові, що оформити документи в короткий термін вкрай складно, подав документи і тепер чекає. Розповідає рибалка, – «Люди готові прийти, заплатити гроші і пройти в короткий термін цю реєстрацію, коли ти працюєш і платиш державі податки, а вона тебе посилає по колу, ми ж приїжджаємо не за рибою, а за задоволенням».

     На рибоприймальному пункті розбирають сітки, сортують рибу, рахують, зважують її та ховають у холодильні камери. За словами Володимира Мухіна, риба, яка здобута згідно правил, є власністю рибалки-промисловика і може бути реалізованою в торговій мережі.

     З моменту запуску рибного патруля кількість браконьєрів на Київщині скоротилась в двічі. Надалі, щоб контролювати вилов риби планують запустити систему електронного моніторингу, вона показуватиме де саме ловлять рибу електровудками та де встановлені незаконні сітки, наразі ж проблема у фінансуванні, гроші має виділити Верховна Рада.

     Детальніше дивіться на відео, яке викладено нижче:

Джерело:

“5 канал”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree