Будова зубів у спійманої риби дуже здивувала рибака

Рубрика: Новини

21-02-21-01     У штаті Флорида (США) рибалка зловив дивну смугасту рибу з зубами, які дуже нагадують людські. Але на відміну від людини, в роті у цієї риби було кілька рядів зубів, як у акули. Про це пише Lad Bible (ФОТО)

    “Це одна з найбільш дивних істот, з якими я зустрічався”, – прокоментував свій улов рибалка перед тим, як відпустити її назад в океан.

    Насправді чоловік спіймав представника окунеподібних, офіційна назва якого – Archosargus probatocephalus (Кейпкодскій карась). Вони не є рідкістю в районі Перської затоки і атлантичного узбережжя США. Неофіційно їх називають Sheepshead – “вівчарки”. У Нью-Йорку є навіть затока під назвою Sheepshead Bay.

21-02-21-01

      Як пояснив журналістам містер Лор – рибалка родом з Гонолулу на Гаваях, зуби незвичайної для риб форми розвинулися, щоб легше розбивати мушлі, раковини молюсків і крабів, якими вони харчуються.

21-02-21-02

     Зуби у цих риб починають рости, коли довжина малька становить всього 4,5 міліметра, протягом життя “вівчарка” може досягти 76 см. Цікаво, що цих представників фауни прозвали “крабами бідняків”, тому що їх легко зловити, а м’ясо на смак нагадує крабове.

     Ознайомитися також:

RYBY

15-01-21-03У Берліні з озера підняли “запорожець” (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

 

Дивна поведінка восьминогів привернула увагу вчених (ФОТО і ВІДЕО)

 

 

 

 

02-12-20-01Австралійські вчені виявили найстарішу рифову рибу (ФОТО)

 

 

 

RYBY

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree