Чемпіонат Чернівецької області з ловлі коропа з берега 2019 року

Рубрика: Новини

    08-10-19-06З 30 вересня по 4 жовтня 2019 року на Дністровському водосховищі в адміністративних межах с. Вороновиця Кельменецького району Чернівецької області відбувся Чемпіонат Чернівецької області з ловлі коропа з берега (ФОТО)

     Змагання проводилися відповідно до вимог Правил любительського і спортивного рибальства та Положення про проведення змагань «Чемпіонат Чернівецької області з ловлі коропа з берега», затвердженого і погодженого в установленому порядку.

08-10-19-06

    У даному заході взяли участь 32 учасники з Чернівецької, Львівської та Івано-Франківської областей, які об’єдналися у 12 команд.

08-10-19-08

    За результатами змагань перемогу здобула команда «Гуцули» (Чернівецька та Івано-Франківська обл.). За увесь період Чемпіонату учасники виловили близько 45 кг риби. Після зважування вся виловлена риба випущена назад у Дністровське водосховище.

08-10-19-05

     Представники Чернівецького рибоохоронного патруля були присутніми під час проведення даних змагань та здійснювали контроль за дотриманням спортсменами правил рибальства. Порушень даних правил учасниками не було зафіксовано.

08-10-19-07

    Після завершення змагань переможців та призерів нагородили пам’ятними кубками, медалями та дипломами.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

      Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree