Чемпіонат світу із лову риби з льоду в Касперівцях

Рубрика: Новини

21-02-16-02      Впродовж трьох днів (з 17.02.16 по 19.02.16) на водосховищі, що в селі Касперівці Заліщицького району, Тернопільської області відбувався XIII Чемпіонат світу з риболовлі з криги на мормишку.

     Саме сюди перенесено ці престижні риболовні змагання, які мали відбуватися на Тернопільському ставі, але це стало неможливим через потепління та незадовільний стан криги. Однак знайдено альтернативний варіант у Касперівцях, де ще зберігся лід і змагання можна було провести.

21-02-16-03

     Розпочались вони на три дні швидше, 17 лютого, і тривали до суботи. Участь у них брали 10 команд, зокрема, збірні США, Монголії, Норвегії, Фінляндії, Литви, України, Білорусі, Латвії, Швеції, Польщі.

       За три дні 60 рибалок із різних країн наловили 81 кілограм риби різних видів. Серед улову – лящ, плітка, йорж, окунь.

Перший день Чемпіонату світу із лову риби з льоду на мормишку:

Другий день Чемпіонату світу із лову риби з льоду на мормишку:

Третій день Чемпіонату світу із лову риби з льоду на мормишку:

     «Найбільший наш успіх в тому, що ми провели ці змагання», – розповів віце-президент Тернопільської обласної федерації риболовного спорту, головний суддя чемпіонату Сергій Копчак.

     «І незважаючи на те, що лід був у поганому стані, у нас не трапилоь жодних ексцесів. Втім, лід був дуже тонкий і нам навіть довелося скоротити тривалість другого туру змагань. Загалом чемпіонат світу тривав два дні, – 17-18 лютого, 19 лютого – відбулось урочисте закриття та нагородження переможців. Перемогла у змаганнях команда Білорусі, на другому місці – Литва, на третьому – Україна. В особистому заліку на першому місці – білорус Павло Ігнатович, на другому його земляк – Юрій Щорс, на третьому – литовець Сунта Азас. Загалом участь у чемпіонаті світу взяли 10 команд, а це 60 учасників. Хоча делегації від кожної країни були набагато більшими. На Тернопільщину приїхало більше 150 осіб. В кожній делегації окрім рибалок – техперсонал, тренери, пресса».

Джеоело:

“ГОЛОВРИБВОД”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree