Через невідомі причини в озері парку Реформації масово гине риба

Рубрика: Новини

06-07-17-01     За три тижні на середньому озері в парку Реформації в Чернівцях рятувальники, які дбають про безпеку відвідувачів парку,  зібрали біля берегів понад 250 мертвих карасів (ВІДЕО).

     В озері парку Реформації масово гинуть чомусь виключно карасі. Рятувальники розповідають, що впродовж трьох тижнів прибрали з озера понад 250 мертвих рибин. Щоб з’ясувати причини екологічної проблеми, рятувальна служба викликала екологів. Експерти взяли проби води, проте поки не повідомили про результати.

    “В озері є карпи, щуки та раки. Та гинуть тільки карасі. Це триває вже три тижні. Ми викликали екологів, які брали проби води, що мала неприємний запах. Але причин досі не з’ясували. Можливо, риба гине через забруднення. Ми виловлюємо рибу та викидаємо. Проте тут навіть немає умов для її утилізації. Це бачать і рибалки, і відпочивальники, які приходять до озера все рідше”, – розповідає матрос-рятувальник Ігор Епатов.

06-07-17-01

    Рятувальники вважають, що гинуть лише карасі, бо ця риба є більш чутливою до забруднення. Вони  припускають, що екологічну проблему спричинили каналізаційні води, які потрапляють у водойму.

    Щодня рятувальна служба на човні збирає мертвих карасів із поверхні води. Проте умов для утилізації риби немає, тому працівники викидають її в кущі на узбіччі.

     Воду в озері не очищували вже багато років, розповідають рятувальники. Забруднення загрожує здоров’ю відвідувачів парку, які рибалять або попри заборону та нещасні випадки продовжують купатись в озері.

    Проте рятувальники додають, що після появи мертвої риби у водоймі все менше чернівчан відпочивають біля озера.

Джерело:

Інформаційний сайт “WECHE”

http://weche.info

Відео Василя Салиги та Оксани Чорної

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree