Через різке потепління рибалки провалюються на тонкому льоді

Рубрика: Новини

     12-03-18-01За декілька днів різкого потепління крига на ставках міста Чернівці стала крихкою і не витримує вагу людини. Декілька неприємних інцидентів трапились на озерах, які знаходяться на вулицях Вінниченка та Південно-Кільцевій. На щастя, всіх рибалок вдалось врятувати (ВІДЕО).

     Так, 2 березня 2018 року на озері по вул. Вінниченка двоє  чоловіків вирішили порибалити, незважаючи на тонку кригу. Такий необачний вчинок призвів до того, що вже через певний час обоє рибалок опинилися у крижаній воді, а їхньому життю загрожувала небезпека.

     Інцидент помітив перехожий і викликав рятувальників. На отриманий виклик відразу виїхав черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини №2. Рятувальники ДСНС викликали на місце події бригаду швидкої медичної допомоги.

12-03-18-01

     Рятувальники, обв’язавшись мотузкою, по кризі повзком добралися до рибалок і за допомогою драбини та рятувального кругу витягли їх з води та допомогли потерпілим дістатися до берега.

     Завзяки злагодженій роботі рятувальників ДСНС та лікарів швидкої допомоги цих рибалок вдалось врятувати.

     Інший випадок трапився у неділю 11 березня 2018 року на озері в парку «Жовтневий» по вул. Південно-Кільцевій. Чоловік провалився під лід і самотужки не міг вибратись із крижаної пастки. Глибина водойми в цьому місці біля 2 метрів.

     На щастя, його помітили люди, які вигулювали собак в парку. Двоє чоловіків за допомогою мотузки врятували життя рибаку.

Джерело:

Управління ДСНС України у Чернівецькій області

Відео:

Ольга Томчук

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree