Чоловік наловив риби «для кота» на 2,5 тисячі гривень

Рубрика: Новини

04-07-17-03     Багато рибалок не задумуючись кидають в садок дрібну рибу, мовляв для кота, однак для кожного виду риб в Правилах любительської та спортивної риболовлі встановлені певні розміри, менше яких ловити рибу не можна. Таку маломірну рибу слід одразу випускати у водойму (ФОТО).

     Проводячи рибоохоронний рейд в четвер, 29 червня 2017 року, держрибінспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля виявлено на Дністрі поблизу с. Побережжя Тисменицького району закинуту сітку довжиною 150 м. Власника браконьєрського знаряддя на березі не було. Щоб не переривати запланований рейд вирішили сітку вилучити, а живу рибу з неї випустити. Що і було зроблено.

04-07-17-01

     Інших порушень правил рибальства на Дністрі в той день вже не було виявлено.

    А в суботу, 1 липня 2017 року, рейдовою групою поблизу шляхового мосту біля смт. Єзупіль Тисменицького району Івано-Франківської області на річці Бистриця виявлено факт порушення Правил рибальства рибалкою з вудкою. Мешканець Єзуполя, користуючись дозволеним знаряддям лову, став порушником в інший спосіб: піймав 7 рибців (це вид заборонений для вилову). На свою халепу він зумів виловити ще й двох “червонокнижних” яльців.

04-07-17-02

     Сума завданих рибалкою збитків складає 7 х 255 = 1785 грн. за рибців та 2 х 330 = 660 грн. за яльців. Загалом, за 9 маленьких рибок доведеться заплатити 2445 грн. Плюс, нерозбірливого рибалку ще чекає штраф за порушення Правил любительського та спортивного рибальства!

04-07-17-03

     Треба сказати, що весь улов на Бистриці складався з “маломірок”, тому якби чоловік був хоча б трохи перебірливіший, то не брав би в садок заборонених для вилову риб хоча б через їх малий розмір. А так улов для кота потягнув на понад 2,5 тисячі грн.

     Переглянути статтю «Якого розміру і які види риб можна ловити», можна ТУТ.

    Є тільки два види риб, на вилов яких немає обмежень за розміром: окунь і карась сріблястий. Решта видів риб, які не вказані в вище згаданій статті, або заборонені до вилову (наприклад рибець, форель і т.д.), або «червонокнижні», за вилов яких накладають чималі штрафи.

Джерело:

Івано-Франківський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree