Де зараз можна порибалити на Дністровському водосховищі?

3

Рубрика: Новини

Zapitania     02.03.17 на електронну почту сайту rybalka.cv@ukr.net надійшло цікаве запитання від Костянтина: «Дякую за гарний сайт. Проживаю у місті Луцьку, маю мрію поїхати на днів 5-7 на рибалку до Дністровського водосховища. Маю велике прохання, можливо підкажете де можна порибалити з берега, куди поїхати, коли відкривається сезон та інше… Буду дуже вдячний за відповідь та будь яку допомогу».

     На таке цікаве запитання, я Дімон-рибак, вирішив дати відповідь у вигляді невеличкої статті, щоб всі бажаючі могли приєднатись до обговорення даної теми у коментарях, і щоб сам дописувач міг задати додаткові запитання чи уточнення.

Zapitania

     Запитання водночас і просте, і складне. Очевидно, порибалити з берега можна будь де на Дністровському водосховищі (крім місць відведених під зимувальні ями), але враховуючі його величезні розміри, різні пори року, погодні умови, можливості рибалок, як фінансові, так і у вільному часі – виникає безліч варіантів.

    Я так розумію, Вас цікавить відпочинок, рибалка на протязі 5-7 днів на Дністровському водосховищі приблизно в цю пору року, коли лід зійшов, а нерестова заборона ще не почала діяти.

     Варіанти завжди є:

1) На сайті є сторінка БАЗИ по областях: Чернівецька, Хмельницька, Тернопільська і Івано-Франківська. Там вказані телефони і адреси баз. Більшість з них працює цілий рік. За вказаними телефонами можна взнати чи є вільні місця, вартість проживання, побутові умови і т.д.

     Як правило, до риболовних баз нормальний під’їзд (дорога), не потрібно бити машину по польовим дорогам, дряпати фарбу, і як добратись – завжди пояснить власник бази.

2) Більш дешевий спосіб відпочинку – «Дикуном». Добратись на автобусі, чи своїм ходом на машині до обраного місця, розкласти табір на березі і займатись улюбленим хобі – рибалкою. Однак вночі ще трапляються заморозки, потрібне хороше туристичне спорядження: спальник, карімат, палатка …

     Можна ночувати в машині, але доведеться вночі час від часу заводити двигун і прогрівати салон. Я так пробував ночувати в машині з друзями, тоді нас було четверо. Просипаєшся від того, що замерз, завів двигун, за пів години зігрівся, заглушив машину, заснув. Через годину все по новій. А ще, одному жарко – відкриває двері машини, іншому холодно – просить завести двигун і включити пічку. І так всю ніч.

    По перше, нормально виспатись неможливо, по друге, уходить багатенько бензину за кілька таких ночей.

3) Також можна піти сплавом по Дністру на байдарках чи човнах. Тут крім туристичного спорядження потрібно ще мати плавзасоби, або власні, або взяти на прокат. А десь за Хотином Дністер переходить у водосховище і течія повністю зникає. І якщо дме легенький зустрічний вітер утворюється зворотня течія: або гребеш на одному місці, або взагалі відносить течією назад. Тому по Дністровському водосховищу я полюбляю мандрувати на човні з мотором.

     Правда виникає низка технічних запитань:

  • яке туристичне обладнання знадобиться на сплаві ?
  • як добратись з чималим багажем до місця початку сплаву, а потім хто забере в місці завершення сплаву?
  • які продукти брати і скільки?
  • і звичайно фінансове питання ніхто не відміняв – скільки на це потрібно грошей?

     Але всі ці запитання-незручності з головою компенсують чудові пейзажі Дністровського каньйону та водосховища, унікальні риболовні місця, і взагалі – романтика!

    На цьому поки все. Кому є що дописати на цю тему, пишіть нижче у коментах або на почту rybalka.cv@ukr.net.

 

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Комментарии: (3)

Дякую за таку гарну та розкриту відповідь. Вирішив приїхати на пасхальні вихідні, так як дорога не близька можливо підкажете де з берегу половити на фідерну оснастку. Можливо коло якого населеного пункту, або на якому повороті річки… Всю зиму вивчаю Дністер, але краще один раз поїхати ніж сто раз гуглити… Якщо маєте гарні поради пишіть balanssp@gmail.com
Дімону – рибаку окремо Велика подяка!

Всім привіт, накінець вирвався поїхати на Дністер порибалити і можливо підкажете де з цих мість можна посидіти 1,5 дня… з 14.04.2017вечора до 16.04.2017 ранку.
та як краще підїхати на легковому авто.
З правилами ознайомлений, а душа вже вся з вудкою))), не хочеться довго блукати і де з цих мість відведених щось клює.
Дорога з Луцька не близька, Поїду через Рівне візьму двох племінників з собою.
Буду вдячний за допомогу, або по тел. (067)88-44-317, (050)20-48-900

Дністровське водосховище:
Дністровське водосховище в районі с. Сокіл 1 км. в верх по Дністровському водосховищу.
р. Смотрич в адміністративних межах с. Устя.
Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і вверх 1км.
Туристичний комплекс «Ксенія» вниз по течії 1 км і проти течії 2 км.
Від Гораївського водозабору – до с. Гораївка.
Дністровське водосховище р-н с. Стара Ушиця від спортивної бази до високовольтної лінії.
Від с. Пижівка до с. Лоївці.
Від с. Березівка вверх по течії до с. Шибутинці р. Данилівна.
База відпочинку с. Куражин проти течії 1 км.
База відпочинку с. Рудківці вниз по течії 2 км.
В адміністративних межах с. Рогізна до впадіння р. Рогозянка вверх 1 км.
В адміністративних межах с. Тарасівка.
р. Збруч в адміністративних межах с. Збруч.
Від режимної зони охорони залізничного мосту вверх по течії 1 км.

Тиждень тому рибалили на водосховищі біля с. Вороновиця Кельменецького р-ну, клювала на бутерброд опариш+хробак плотва і брібрий підлящик. Але з погодою не повезло, довелось тікати. Під’їзд там чудовий до самої води.

А з 08 по 10.04.17 рибалили на Дністрі (на течії) між селами Самушин та Онут. Там також хороший під’їзд до води. Про цю рибалку виклав розповідь на сайті:
http://www.rybalka.cv.ua/uk/rozpovidi/tri-dni-ribalki-na-dnistri-z-8-po-10-04-2017.html

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree