Держрибагентство випустило перший в Україні «Довідник рибалки»

Рубрика: Новини

Dovidnik_rybalky_01     За ініціативи Держрибагентства та при підтримці Європейського Союзу в рамках проекту «Підтримка реалізації сільськогосподарської та харчової політики (SAFPI)» створили «Довідник рибалки» у якому детально роз’яснюються Правила любительської та спортивної риболовлі (ФОТО).

     Довідник вийшов з друку форматом А7 (кишеньковий варіант) на 20 сторінках. В ньому у доступній формі викладені загальні правила любительського рибальства, перелік законодавчих документів, що регламентують дане питання, перелік заборонених ділянок для здійснення вилову у відповідному регіоні, розміри риб, дозволені до вилову рибалкам.

Dovidnik_rybalky_01

    Крім того, в брошурі прописана відповідальність за вчинення правопорушень, такси для обчислення розміру відшкодування шкоди, розміри компенсації за вилов риби з Червоної книги України, номери телефонів «гарячої» лінії, на які можна звертатись при виявленні правопорушення як на водоймах, так і на ринках відповідної області, всеукраїнський безкоштовний номер «гарячої» лінії 0-800-50-52-50.

Dovidnik_rybalky_02

    На презентації брошури тимчасовий виконуючий обов’язки Голови Держрибагентства Андрій Кравченко розповів, – «Маю надію, брошура дійсно слугуватиме помічником для рибалок і нагадуватиме, що є встановлені законодавством правила, яких потрібно дотримуватись. Формат розміру А7 обрано спеціально, щоб рибалкам було зручно мати її при собі під час риболовлі».

Dovidnik_rybalky_03

     На даний момент довідники випустили для 15 областей України: Київської, Рівненської, Харківської, Тернопільської, Івано-Франківської, Миколаївської, Черкаської, Херсонської, Чернігівської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Одеської та Чорноморського басейнового управління.

Dovidnik_rybalky_04

    Різниця в брошурах для різних областей полягає у різних переліках заборонених ділянок для здійснення вилову та номерах телефонів у відповідних регіонах України.

Dovidnik_rybalky_05

Dovidnik_rybalky_06

Dovidnik_rybalky_07

Dovidnik_rybalky_08

Dovidnik_rybalky_09

Dovidnik_rybalky_10

Dovidnik_rybalky_11Dovidnik_rybalky_12

Dovidnik_rybalky_13

Dovidnik_rybalky_14

Dovidnik_rybalky_15

Dovidnik_rybalky_16

Джерело:

Державне агентства рибного господарства України

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree