Дзвінок на гарячу лінію Тернопільрибоохорони 01.06.16

Рубрика: Новини

01-06-16-01     Небайдужий громадянин надав інформацію співробітникам Тернопільрибоохорони про порушення Правил любительського і спортивного рибальства іншим громадянином на водоймі м. Тернополя.

     На місце правопорушення негайно виїхали інспектори Тернопільрибоохорони, де виявили факт браконьєрства та затримали громадянина, який здійснював незаконний лов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – ятером.

     Принцип дії такого браконьєрського засобу полягає в тому, що його встановлюють стаціонарно на дні водойми, риба в нього заходить, а вийти не може і на поверхні води нічого не видно.

Jater

     Тому, для боротьби з такими порушниками Правил любительського і спортивного рибальства, громадяни повинні бути небайдужими і допомагати співробітникам рибоохорони виявляти факти браконьєрства.

     У порушника було виявлено та вилучено водні біоресурси: окунь – 4 шт., плітка – 2 шт., лин – 1 шт., плоскирка – 1 шт., верховодка – 1466 шт. Загальна вага незаконно виловленої риби склала 38 кг.

01-06-16-01

     Згідно Правил любительського і спортивного рибальства, штраф нараховується за кожну незаконно виловлену рибку, незалежно від розміру та ваги. Тому сума завданих рибному господарству збитків склала 25296 грн.

     По факту незаконного вилову водних біоресурсів складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною 4 статті 85 КУпАП.

      Матеріали справи були передані до суду для притягнення правопорушника до відповідальності згідно чинного законодавства.

Джерело:

“Головрибвод”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree