Екологічна проблема на Снятинській ГЕС

Рубрика: Новини

     30-10-18-01Тривалий час не вирішується проблема міграції риби через дамбу Снятинської ГЕС на Пруту. Нарешті у квітні 2018 року екологічна інспекція Івано-Франківської області видала припис ТОВ «Енергоінвест» з вимогою забезпечити будівництво рибоходу на греблі Снятинської ГЕС до 01.09.2018 року. На якому етапі зараз перебуває будівництво рибоходу? (ФОТО)

      Повноцінне функціонування рибоходу дозволить рибі безперешкодно мігрувати через греблю цілий рік. Снятинська ГЕС на Пруту працює вже багато років, а норми природоохоронного законодавства не дотримуються – до тепер рибохід не функціонує.

     У жовтні 2018 року державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області здійснили перевірку виконання зазначеного припису.

     На час перевірки ТОВ «Енергоінвест» виготовило необхідну документацію, будівництво рибоходу перебуває в стадії завершення.

30-10-18-01

    Однак, суб’єкт господарювання не проінформував Інспекцію  про хід виконання припису у встановлений термін. Відповідальну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.188-5 кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання припису у встановлений термін та не інформування Інспекції.

     Видано повторний припис з вимогою: “До 31 грудня 2018 року завершити будівництво рибоходу на греблі Снятинської ГЕС ТОВ «Енергоінвест»”.

Джерело:

Державна екологічна інспекція у Івано-Франківській області

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree