Фестиваль «Короп-Фест 2018»

Рубрика: Новини

    alt=З 6 по 8 липня в Тернополі відбудеться традиційний фестиваль «Короп-Фест». Минулого року його провели у селі Коропець, а цього року фестиваль проведуть в м. Тернопіль у парку імені Тараса Шевченка.

     Як і личить порядному фестивалю, програма «Короп-Фесту» включатиме  кулінарну та мистецьку частини.

     Понад сорок індивідуальних та оригінальних страв з риби українські та закордонні кухарі просто неба готуватимуть у тернопільському парку Шевченка на фестивалі «КоропФест», а найкращого кухаря нагородять кулінарним кубком Західної України.

02-07-18-02

     У кулінарній частині:

  • майстер-класи від шеф-кухарів;
  • безкоштовне частування мадярською юшкою;
  • змагання за Кулінарний Кубок Західної України.

     У мистецькій частині:

  • виступ гурту МОТОР’РОЛЛА;
  • концерт під відкритим небом;
  • етнодискотека.

     «У суботу та неділю буде проходити битва кухонь – збереться більше, аніж сорок кухарів та су-шефів з усієї України та Білорусії, які готуватимуть страви на літній сцені. Кожен із кулінарів-умільців виборюватиме звання кращого. А тематика страв буде рибна, при цьому кожен кухар повинен приготувати щось індивідуальне. Звичайно, на фестивалі продаватимуть свої наїдки і місцеві ресторатори, тож люди зможуть скуштувати щось не тільки з рибного меню. Доволі цікавою торговельною локацією на ярмарку буде й місце, де продаватимуть хінкалії та равлики», — розповіла координаторка заходу пані Світлана.

     Крім цього, вперше на Короп-Фесті працюватиме алея майстрів хенд-мейду. Організатори будуть раді бачити майстрів, які творять своїми руками цікаві аксесуари та різноманітні речі власного виробництва.

02-07-18-01

     Організатори фестивалю «Короп-Фест» запрошують всіх бажаючих відвідати парк Шевченка з 6 по 8 липня і прийняти участь у цікавих міроприємствах.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree