Гідроелектростанція на р. Серет перетворила колись повноводну річку на болото

Рубрика: Новини

     04-05-20-01Ще донедавна річка Серет на Тернопільщині була повноводна і в ній водилося багато риби. З появою малої гідроелектростанція ситуація значно погіршилася. Поблизу неї не живе тепер жодна рибка, пташка і жабка (ФОТО)

     На цьому наголошує Олександр Глотов, житель с. Буцнів Тернопільського району та автор пісні про Серет. Гідроелектростанцію збудували на березі річки Серет неподалік села Буцнів, проте юридично вона належить до території с. Мишкович.

04-05-20-01

     «Віднедавна функціонує невеличка гідроелектростанція. Яка качає воду Серета і продає вироблену нашою річкою електроенергію споживачам. За гроші. На разі жодного криміналу. Не було. До сьогоднішнього дня. Може й трохи раніше, але я побачив це нині. На фотографіях, сподіваюся, видно, що видно дно донедавна повноводої річки Серет. Нижче за течією після електростанції не живе тепер жодна рибка, пташка і жабка. Бо станція перекрила основну греблю – і це видно на фото, там вода не рухається, а просто стоїть», – звертається до усіх небайдужих Олександр Глотов.

04-05-20-03

     Також він наголошує на важливості річки Серет і її нещадному руйнуванні гідроелектростанцією. Чоловік закликає відповідні структури зайнятися даною проблемою, адже акцентує на ній уже не вперше.

04-05-20-02

     Зокрема, просить відреагувати Тернопільську ОДА, обласне управління екології та природних ресурсів, обласну раду та прокуратуру.

    Олександр Глотов наголошує, що є свідомим громадянином і не може не реагувати на порушення Конституції та прав людей. Якщо ж належної реакції не буде, то обіцяє діяти рішучіше.

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree