Глобальне потепління призводить до появи риб-мутантів

Рубрика: Новини

     13-12-18-01Вчені з’ясували, що збільшення температури Світового океану є причиною мутації деяких видів їстівних риб. Через ці мутації раніше їстівні для людини морські риби стають отруйними (ФОТО).

     Такі висновки зробили вчені Національного університету рибного господарства, розташованого в Японії. Хіроші Такахаші, керівник групи сказав що, в світі відомо 50 видів риби фугу, яка є одним з найпопулярніших і дорогих делікатесів. При цьому тільки 22 види дозволено вживати в їжу. Однак на сьогоднішній день в океані все частіше зустрічаються мальки зазначеного виду, що пройшли процес мутації.

13-12-18-01

    Він упевнений, що зміни біоценозу відбуваються через активне підвищення температури океанічних вод. Виходить, що деякі види риби фугу, в тому числі і їстівні T. Stictonotus, через глобальне потепління були змушені мігрувати на північ. Там вони почали спаровуватися з спорідненим видом T. Snyderi. В результаті цього з’явився новий вид риб фугу, які істотно відрізняються концентрацією токсинів в організмі. Це означає, що тепер необхідно розробити абсолютно інший спосіб приготування зазначеного продукту, щоб уникнути отруєнь споживачів.

13-12-18-02

    Також, глобальне потепління провокує небувале зростання числа мікроскопічних зелених водоростей з надзвичайно високим рівнем органічних токсинів в організмі. Риба поїдає водорості, а людина їсть рибу вже з підвищеною концентрацій токсинів. В результаті, навіть м’ясо звичайної тріски може стати причиною серйозного отруєння. За останні кілька років це відбувається все частіше і, на жаль, вчені поки не знайшли дієві контрзаходи.

     Довідкова інформація:

    Риба фугу є національним блюдом Японії і при цьому також є найнебезпечнішим делікатесом. Ніхто не дасть 100%-ої гарантії, що покуштувавши цієї рибки ви залишитеся живі.

    Ціна одного кілограма риби фугу в Японії може досягти тридцяти тисяч ієн (за сьогоднішнім курсом приблизно 7350 грн). Цей продукт слід готувати з особливою обережністю, щоб уникнути отруєння або смерті споживачів.

    Щоб мати право готувати цю рибу кухарям слід проходити тривале навчання, в кінці якого видають спеціальні ліцензії, яка підтверджує право готувати страви з риби фугу.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree