Голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук занепокоєний забрудненням річок Дністрово-Прутського басейну

Рубрика: Новини

13-03-17-01     Про це йшлося під час апаратної наради 13.03.2017 року, яку провів голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук. Йшлося про забруднення вод річок, засмічення берегових зон та важливість покращення екологічної ситуації в області.

     Як зауважив голова обласної державної адміністрації, із наявних 46 каналізаційно-очисних споруд краю, більше половини працюють малоефективно: більшість із них фізично застарілі, біологічна очистка виведена з ладу, а розпочате будівництво нових очисних споруд за відсутністю коштів не завершене.

     «Необхідно прискорити вирішення питання будівництва другої гілки напірного каналізаційного колектора Чернівецьких міських очисних споруд каналізації “Магала” та реконструкції існуючої. Кошти на відповідні цілі можна вишукувати шляхом участі у відповідних транскордонних проектах», – зазначив керівник обласної виконавчої влади.

13-03-17-01

     Також викликає занепокоєння транзитне забруднення річки Дністер перед чернівецьким водозабором, скидається значна кількість забруднених вод з підприємств Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

     Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з Держекоінспекцією в Чернівецькій області, Дністрово-Прутським басейновим управлінням водних ресурсів дано доручення провести моніторинг якості води з річок Дністер, Прут, Сірет на вході в Чернівецьку область.

   Також Олександр Фищук звернув увагу на необхідності посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення краю стосовно поводження з побутовими відходами.

Джерело:

«Чернівецька Обласна Державна Адміністрація»

офіційний веб-сайт – http://bukoda.gov.ua/

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree