Інтерактивна карта місць призначених для риболовлі в нерестовий період 2018 року в Тернопільській області

Рубрика: Новини

Karta_Ternopil_2018    Співробітники Тернопільського рибоохоронного патруля розробили електронну карту для рибалок. За допомогою цієї інтерактивної карти в режимі онлайн рибалки зможуть ознайомитись з місцями, де дозволено любительське та спортивне рибальство під час нерестової заборони 2018 року.

     Перелік ділянок виділених для люительської та спортивної риболовлі у нерестовий період 2018 року був затверджений ⇒наказом⇐ начальника Управління Держрибагентства у Тернопільській області. Зазначаємо, що рибалити на них дозволяється лише з берега в світлу пору доби. При цьому можна використовувати спінінг та одну поплавкову або донну вудку з одним гачком.

Karta_Ternopil_2018

    Ознайомитись з інтерактивною картою на якій вказані місця призначені для любительскої та спортивної риболовлі у 2018 році можна за ⇒посиланням⇐.

    Тернопільський рибоохоронний патруль звертається до жителів Тернопільщини з проханням дотримуватись нерестової заборони, а при виявлені фактів браконьєрства, прохання негайно повідомляти на «гарячу» лінію рибоохоронного патруля: (0352) 277034, (097) 4278595, або за телефоном всеукраїнської безкоштовної «гарячої» лінії: 0-800-505250.

Джерело:

Тернопільський рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree