Інтерактивна карта нерестовищ 2018 року у Чернівецькій області

Рубрика: Новини

     Nerest_2018_ChernivciЧернівецький рибоохоронний патруль підготував на базі Google Maps Інтерактивну карту з місцями, забороненими для вилову риби під час нересту 2018 року у Чернівецькій області. На інтерактивній карті відмічені місця нересту риби у нерестовий період 2018 року і місця, де риболовля заборонена протягом всього року.

     «Таку карту спеціально було розроблено для того, щоб допомогти рибалкам з легкістю визначати дозволені зони для вилову біоресурсів. Сподіваємось, що це зможе знизити рівень порушень в області» – зазначила керівник Управління Вікторія Устименко.

Nerest_2018_Chernivci

     Ознайомитись із Інтерактивною картою, на якій позначені  заборонені для риболовлі місця у нерестовий період 2018 року у Чернівецькій області, можна за ⇒посиланням⇐.

     Нагадаємо, раніше Чернівецьким рибоохоронним патрулем була розроблена аналогічна карта, на яку були нанесені основні місця зимівлі риби (зимувальні ями). Завдяки такій карті зменшилася кількість порушень на зимувальних ямах, порівняно з минулими роками.

     Ознайомитись із місцями відведеними для любительської та спортивної риболовлі у нерестовий період 2018 року в Чернівецькій області можна за ⇒посиланням⇐.

 

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree