Інтерактивна карта зимувальних ям 2017-2018 років на Дністровському водосховищі та на р. Прут

Рубрика: Новини

18-11-16-02     Особливістю даної інтерактивної карти є те, що на ній крім зимувальних ям помічені географічні координати ділянок Дністровського водосховища, де риболовля заборонена цілий рік – це місця впадіння річок у водосховище, по 1 км у всі сторони від місця впадіння річки.

     «Нам було важливо відобразити інформацію, у максимально зручному та зрозумілому форматі для рибалок. Щоб перебуваючи безпосередньо на водоймі можна було відкрити картку та зрозуміти, в забороненій чи дозволеній зоні для рибальства рибалка знаходиться, де починаються та закінчуються межі заборонених ділянок», – наголосив перший заступник Голови Держрибагентства Володимир Фалей.

     Тепер кожен бажаючий може ознайомитись з інтерактивною картою зимувальних ям на 2017-2018 роки на Дністровському водосховищі та на р. Прут, та інтерактивною картою місць, де риболовля заборонена цілий рік на Дністровському водосховищі – ОНЛАЙН ЗА ПОСИЛАННЯМ:

     Інформація, нанесена на Картах, регламентується наказом Чернівецького патруля №96 від  18.10.17, Правилами промислового рибальства (п.9.6., п.9.9.) та Правилами любительського та спортивного рибальства (п.4.13).

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree