Івано-Франківський рибний патруль почав проводити рейди сплавом по Дністру

Рубрика: Новини

14-06-17-01     В п’ятницю 02.06.17 державні інспектори Івано-Франківського рибного патруля  застосували новий метод пошуку браконьєрів на Дністрі – сплав на човнах. Маршрут розпочався біля м. Галич Галицького району і закінчувався біля с. Долина Тлумацького району, загальна протяжність по руслу Дністра понад 80 км.

     Сплавний рейд по Дністру здійснювався для  контролю дотримання нерестової заборони на лов риби, яка діяла до 10 червня 2017 року.

14-06-17-01

     На диво, браконьєрів на річці не було. Знайшли лише кілька безгосподарських сіток. Напевно, ці сітки були нещодавно поставлені, тому рибу з них вдалось обережно вийняти та випустити.

14-06-17-02

     В районі с. Горигляди виявлено факт незаконного добування піщано-гравійної суміші в прибережній захисній смузі Дністра для господарських потреб. Чоловік власноруч навантажував кузов автомобіля ЗІЛ.

14-06-17-03

     Після проведеної роз’яснювальної бесіди власник вантажівки залишив будівельний матеріал на місці добування. На порушника складено адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено штраф у розмірі 170 грн.

Джерело:

Державне агентство рибного господарства у Івано-Франківській області

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree