Колишній інспектор рибоохорони коментує своє затримання на браконьєрстві

Рубрика: Новини

     24-07-18-01Чотири відео з роз’ясненнями у справі про затримання колишнього головного інспектора рибоохорони. Цю кримінальну справу коментують: керівник Чернівецького рибоохоронного патруля Вікторія Устименко, прокурор Кельменецької прокуратури Іван Остапчук, свідок Роман Мартинюк і сам затриманий – колишній головний інспектор рибоохорони Анатолій Гінгуляк (4 ВІДЕО)

     «В лодці знаходились сітки – заборонені знаряддя лову з рибою, яка віднесена до Червоної книги, з характерною лускою, був ліхтарик, був мотор в тій лодці, в автомобілі була наявна луска від риби. Тобто автомобіль використовувався для незаконного рибальства забороненими знаряддями лову. Ми вважаємо, що це є доказами в кримінального правопорушення по 249 статті. Тому підтримуємо клопотання про накладення арешту на ці транспортні засоби», – розповіла у відео керівник Управління Держрибагентства в Чернівецькій області Вікторія Устименко.

    «Слідчим суддею установлено ухвалу, якою накладено арешт на вилучені водні біоресурси, в тому числі 12 веризуба, які занесені до Червоної книги України, а також знаряддя незаконного вилову донної риби, також на металевий човен і автомобіль, який використовувався для транспортування вказаних заборонених знарядь лову. На даний час досудове розслідування по кримінальному провадженню триває. Інша інформація становить таємницю слідства», – розповів у відео прокурор Кельменецької прокуратури Іван Остапчук.

    Факт незаконної риболовлі виявив журналіст газети «Охорона довкілля» Роман Мартинюк.

     «З 18 на 19 число я був свідком, як він приїхав на територію водозабору, після чого він пішов, поставив сітки, рано приїхав їх знімати. Я повідомив рибоохоронний патруль, вони його чекали. Не вдалось його зловити, він з місця злочину скрився. Також хочу сказати, що ми неодноразово писали звернення від громади Сокирянського р-ну і керівництво рибоохорони звільнило даного працівника, але він не припиняє своєї діяльності тому, що він, можна сказати, вже тридцять років займається браконьєрством», – розповів у відео свідок у кримінальній справі Роман Мартинюк.

     «Я пропрацював багато років, знаю роботу від і до. Спочатку з ініціативою взялися до роботи, почали ловити браконьєрів, а потім я замітив, що ці самі браконьєри попадаються по чотири рази з тими самими сітками, які ми вилучали. Ми ті самі сітки вилучали по декілька раз. Я мав необережність, сказав перед колегами, що цього більше не буде, тому, що так неможливо працювати. Ми сидимо три, чотири сутки відслідковуємо порушника, а потім це все повертається не знаю на яких умовах. Після цього мене почали переслідувати.», – прокоментував своє затримання у відео колишній головний інспектор рибоохорони Анатолій Гінгуляк.

     Наразі триває слідство. У разі виявлення подібних порушень, Управління Держагентства рибного господарства у Чернівецькій області просить буковинців терміново повідомляти за номерами цілодобової «гарячої лінії» відомства: 066 067 38 69, або  0 800 50 52 50.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree