Мінприроди створило інтерактивну мапу сміттєзвалищ

Рубрика: Новини

03-10-16-01     На берегах водойм несвідомі туристи та рибалки, а іноді і місцеві жителі, створили безліч несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ. Тепер на інтерактивній мапі можна відмітити місця таких сміттєзвалищ і додати фото таких об’єктів.

     Міністерство екології та природних ресурсів України нещодавно запустило електронний сервіс «Ecomapa.gov.ua», який включає інтерактивну мапу сміттєзвалищ України  та мобільний додаток із функцією он-лайн сповіщення про виявленні стихійні сміттєзвалища.

02-03-16-01

    Метою створення електронного сервісу є проведення оперативної інвентаризація та виявлення всіх наявних сміттєзвалищ в Україні, як легальних, так і стихійних та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

     «Сервіс буде постійно оновлюватися, окрім місця сміттєзвалища, ми додаватимемо дані про його морфологію, про стан ліквідації», – розповів міністр міністерства екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

03-10-16-01

     Кожен бажаючий зможе зайти на он-лайн сервіс, зареєструватись та залишити повідомлення про виявлення стихійного сміттєзвалища. Після обробки інформація надходить в мінприроди та надсилається до місцевих органів самоврядування для спонукання вжиття заходів із впорядкування вказаних місць.

     Скористатися сайтом і додати інформацію про сміттєзвалища зможе будь-який громадянин України. Міністр закликав громадян долучитися до процесу інвентаризації та ліквідації несанкціонованих стихійних звалищ.

Джерело:

“Міністерство екології та природних ресурсів України”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree