Місячний календар кльову риби на 2016 рік

1

Рубрика: Новини

Luna     Кожен рибак із власного досвіду знає, що існують дні, коли кльову риби взагалі нема, що не роби. І є також дні коли кльов дуже хороший, можна сказати ЖОР. Для визначення таких днів пропонуємо вашій увазі календар клювання риби на 2016 рік, заснований на змінах місячного циклу.

     У житті кожної людини своє особливе місце займає улюблене хобі. У чоловіків найпопулярнішим на сьогоднішній день хобі залишається риболовля. Багато представників сильної половини людства готові всі свої хвилини відпочинку присвячувати улюбленій справі. Єдине, що хочеться отримати від рибальства, це не тільки повноцінний відпочинок на природі, а й чудовий улов.

     Щоб ви завжди були з хорошим уловом, публікуємо місячний календар рибалки на 2016 рік. Даний календар допомагає і любителям, і професіоналам рибальства грамотно розподілити час, коли можна отримати чудовий улов, а також і якісно відпочити на природі.

     З найдавніших часів помічено, що Місяць здатний особливо впливати на людей, тварин і навіть на рослини. Існують певні фази світила, коли потрібно просто побути на самоті і не зазіхати зі своїм хобі на природу. А є й періоди, коли риболовля може допомогти досягти емоційної рівноваги, плюс прекрасно порадувати річковими чи озерними дарами.

     В давнину люди особливу увагу звертали на фази небесного світила. Зрозуміло, вони не знали, що саме так сильно впливає на життєдіяльність кожної людини, але розуміли, що в деяких фазах місяць може надавати або негативний вплив, або позитивний.

     З тих же самих давніх часів люди багато часу приділяли рибній ловлі, це зараз дана подія стала захопленням, а раніше риболовля годувала сім’ю. Тому був складений відповідний календар, за яким люди позначали, коли риболовля буде вдалою, а коли ні.

Kal1

     Рекомендуємо користуватися даним календарем, це допоможе вам визначитися з вдалими моментами для своєї улюбленої справи. Вченими давно помічено, що нічне світило своїм впливом здатне регулювати життя і діяльність не тільки людини, але і тварин, і рослин. Наприклад, для садівників-городників видається відповідний місячний календар для садівничих робіт, відповідно до якого можна таким чином розподілити свою працю, щоб згодом отримати чудовий і повноцінний урожай. Місячний календар рибалки на 2016 допомагає рибалкам визначити дати, в які захоплення принесе прекрасний улов, а також визначає числа, в які краще не відвідувати водойму, бо ніякого улову в ці дні і не передбачається.

Kal2

За матеріалами:

“Управління охорони, використання і

відтворення водних біоресурсів та

регулювання рибальства у Хмельницькій

області”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Комментарии: (1)

Цей календар повний бред!
На кльов риби впливає погода, атмосферний тиск…
Як місяць може впливати на погоду?

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree