Міхеіл Саакашвілі висловився проти будівництва каскаду ГЕС на Дністрі

Рубрика: Новини

11-03-17-08     Екс-президент Грузії та колишній очільник Одеської області Міхеіл Саакашвілі 10.03.17 перебував на Тернопільщині, де зустрівся із громадою та активістами. Вони розповіли політику про плани скандального будівництва каскаду ГЕС на річці Дністер. Саакашвілі підтримав місцевих мешканців, які виступають категорично проти цього (ФОТО).

     Екс-голова Одеської ОДА навіть сфотографувався із відомим мандрівником з Тернопільщини – Борисом Горою на фоні Дністра. На фотографії вони разом тримають плакат із написом «Врятуйте Дністер». Дане фото Міхеіл Саакашвілі поширив у соцмережі FaceBook.

11-03-17-07

     «Був в Заліщиках, в НПП “Дністровський каньйон” – балакали туристи з чиновниками про сезон і співпрацю по всякому, були і не дуже культурні слова. Але розійшлися кожен з думкою, що все буде добре. Потім горошівська команда своїм бусом мене і Аллу Квач забрали на Брідок, де ми зустрілись з Саакашвілі, і там трохи роздав листівок і мені вдалось зацікавити Михайла сфоткатись на березі Дністра, що ми і зробили. Потім в Заставній був його виступ, але і там всі присутні звернули увагу на плакат, та й зі сцени вдалось мінімально про те щось сказати…», – написав про зустріч Борис Гора на своїй сторінці в мережі FaceBook.

11-03-17-06

     До слова, знаний мандрівник саме 10.03.2017 року відзначив свій День народження і закликав усіх не вітати його, а поширити у соцмережі фото Дністровського каньйону з підписом «Врятуйте Дністер».

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree