На 30.10.19 ДУ «Рибоводний форелевий завод Лопушно» далі залишається відрізаний від водопостачання із річки Лопушна

Рубрика: Новини

     03-09-19-03Чоловік самовільно відвів води з русла р. Лопушно. За вчинене порушення громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності на суму 102 грн і за використання поверхневих вод без дозволу на суму 987,92 грн, які він одразу сплатив. Однак порушення далі триває. У разі загибелі маточного поголів’я на рибозаводі сума збитків складе 36’976’160 грн (ФОТО)

     Нещодавно громадянин здійснив самовільний відвід води з основного русла річки Лопушно в адміністративних межах с. Лопушно Вижницького району Чернівецької області. Внаслідок чого завдав шкоди ДУ «Рибоводний форелевий завод  Лопушно», який входить до сфери управління Державного агентства рибного господарства України, до якого перестала надходити вода з річки Лопушна. Таким чином, під загрозою загибелі знаходяться маточні поголів’я лосося дунайського, харіуса європейського та струмкової форелі.

03-09-19-03

     Встановлено, що громадянин самовільно здійснював спеціальне використання водних ресурсів (поверхневих вод), без наявності дозволу на спеціальне водокористування, що призвело до порушення вимог статті 44 Водного кодексу України. За вчинене порушення громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності на суму 102 гривні. Крім того, йому вручено претензію про відшкодування заподіяних збитків державі, внаслідок самовільного використання поверхневої води без дозволу на спецводокористування у сумі 987, 92 грн, яку він одразу сплатив. По даному факту внесені зміни в ЄРДР.

03-09-19-01

    Чернівецьким рибоохоронним патрулем неодноразово здійснювалися виїзди на ДУ «Рибоводний форелевий завод  Лопушно» та залучено відповідно Державну екологічну інспекцію Карпатського округу, БУВР річок Прут та Сірет, Нацполіцію.

30-10-19-01

     Правопорушення триває, у зв’язку з чим проводяться наради під головуванням в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації з Головним управлінням Національної поліції в Чернівецькій області, Головним управлінням Держгеокадастру у Чернівецькій області, Вижницькою РДА, Державною екологічною інспекцією Карпатського округу, Управлінням екології та природних ресурсів Чернівецької ОДА, Басейновим управлінням водних ресурсів річок Прут та Сірет та Держводагентством у Чернівецькій області, Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

30-10-19-02

     Наради проводяться з метою усунення загрози загибелі плідників лосося дунайського, харіуса європейського та струмкової форелі. Про результати нарад повідомимо пізніше.

     Наразі ремонтно-маткове поголів’я водних біоресурсів у рибзаводі складає 5’982 екз. А отже, у разі їх загибелі загальна сума збитків рибному господарству України по всіх видах буде становити – 36 мільйонів  976 тисяч 160 грн.

Джерело:

Чернівецький рибоохоронний патруль

Фотографії з Фейсбук

     Ознайомитись також:

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree