На березі Дністра виявили велике стихійне сміттєзвалище

Рубрика: Новини

27-12-17-03     Поблизу с. Атаки Хотинського району Чернівецької області члени ГО «Нове суспільство» та  громадські інспектори з охорони довкілля при Державній екологічній інспекції у Чернівецькій області, виявили сміттєзвалище та три кар’єри з видобутку каміння для декоративно-будівельних робіт (ФОТО).

     Після чергової скарги місцевих мешканців на сморід від сміттєзвалища та загрозу зсуву, члени ГО «Нове суспільство» та громадські інспектори з охорони довкілля при Державній екологічній інспекції у Чернівецькій області виїхали на місце і виявили на березі Дністра велике стихійне сміттєзвалище.

27-12-17-03

    Під час обстеження території громадські інспектори з’ясували, що загальна площа сміттєзвалища становить близько 300 квадратних метрів, а висота кар’єрів сягає близько 6 метрів над рівнем річки Дністер.

27-12-17-05

    Мешканці села Атаки неодноразово скаржаться на сморід від сміттєзвалища та загрозу зсувів і підтоплень.

27-12-17-04

     «Громадські інспектори зафіксували можливі порушення та наразі готують запити у профільні інстанції для встановлення приналежності кар’єрів та сміттєзвалища і їх законності.

27-12-17-02

     Також будуть направлені запити щодо оцінки загрози екологічної катастрофи, а саме – розливу річки Дністер, підтоплень та зсувів», – повідомляється у публікації на сторінці ГО «Нове суспільство» у соціальній мережі Facebook.

27-12-17-01

    Про результати запитів і експертиз, щодо сміттєзвалища та кар’єрів на території села Атаки, будемо інформувати у наступних статтях.

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree