На Буковині триває збір підписів на підтримку пової заборони промислового лову риби на Дністрі

Рубрика: Новини

09-01-17-02     Збір підписів розпочався 15 грудня 2016 року за ініціативи ГО “ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ”. Метою даної акції є повна заборона промислового лову риби на Дністровському водосховищі.

     15.11.2016 Держрибагентство призупинило з 01 січня 2017 року промисловий вилов риби в Дністровському водосховищі в межах Чернівецької, Хмельницької та Вінницької областей, та в Південному Бузі в межах Вінницької області.

     Це рішення було прийнято на підставі звернень обласних рад Чернівецької, Хмельницької та Вінницької областей у зв’язку з відсутністю науково-біологічних обґрунтувань щодо промислового вилову риби, без яких неможливо визначити кількість риби, на відлов якої можуть бути видані дозволи. Без них кількість риби, прийнятна для вилову промисловиками – невідома. Відповідно, Держрибагентство не розподілятиме частки на промислове рибальство на цих водоймах на 2017 рік.

09-01-17-02

     Тепер громадські активісти намагаються зібрати як мінімум 25000 підписів і добитись не тимчасової (на один рік), а повної заборони промислового лову риби на Дністровському водосховищі, та подальшого відновлення рибного потенціалу цієї унікальної водойми.

      Пронумеровані підписні листи з мокрими печатками роздають у кожен рибальський магазин. До збору підписів крім Чернівецької області, вже приєднались:

  • Закарпатська;
  • Львівська;
  • Івано-Франківська;
  • Тернопільська;
  • Хмельницька;
  • Вінницька.

     Небайдужі рибалки в цих областях, отримали пронумеровані підписні листи, та розпочали активну роботу по збору підписів на місцях.

09-01-17-01

Джерело:

ГО “ГРОМАДА РИБАЛОК БУКОВИНИ”

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree