На озері в парку «Жовтневий» незабаром розквітнуть водяні лілії

Рубрика: Новини

    17-04-08-0215 квітня 2018 року в озеро, яке прилягає до вул.  Комарова, висадили 15 нових для цієї водойми рослин водяної лілії. Ці рослини безкоштовно надав парку приватний підприємець з Чернівців Анатолій Овачук, який вирощує їх у своєму ставку (ФОТО).

     «Посадка водяних рослин була здійснена фахово, за всіма вимогами науковців: у сприятливий час, на певну глибину, у спеціальні сітки, до яких був прикріплений балласт», – розповів директор парку «Жовтневий» Сергій Столяр.

17-04-08-02

     Для висадження водяних ліній (латаття) залучили команду рятувальної служби парку, оскільки кореневу систему рослин потрібно занурити на глибину 1,5 – 2 м.

17-04-08-04

    На думку фахівців, екологічна система озера підходить для цього виду рослин, водяні лілії прижевуться і будуть милувати очі відпочиваючих чернівчан та гостей міста.

17-04-08-03

     Довідкова інформація:

     Водяні лілії, крім естетичної функції, забезпечують біологічну рівновагу водойми:

  • очищують воду від шкідливіх домішок і допомагають уникнути надлишку солей, концентрація яких підвищується при випаровуванні води у водоймі;
  • піклуються про риб та інших мешканців ставка, даруючи їм притулок, їжу і захист від хижаків і спеки;
  • плаваючі на поверхні водойми листя латаття зменшують освітленість під водою, чим також ускладнюють «цвітіння води» в жаркий літній період.

17-04-08-01

Джерело:

Офіційний веб-портал Чернівецької міської ради

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree