На прикарпатті відбулись змагання мисливців та рибалок

Рубрика: Новини

07-07-17-03     Провели змагання на озері поблизу с. Хом’яківка Тисменицького р-ну Івано-Франківської області. Визначали: хто найвправніший, найспритніший і хто смачніше готує (ВІДЕО).

     На Прикарпатті відбулися традиційні змагання мисливців та рибалок. Найкращих визначали з 13-ти колективів Тисменицького району.

   Спершу мірялися у влучності. Стендова стрільба – це перший етап змагань. Мета – поцілити у невелику тарілку, однак це вдавалось не всім.

07-07-17-01

    Далі змагання рибалок. У рибалок своє полювання – виловити якомога більше риби за три години, проте в цей день недуже клювало.

07-07-17-02

    Що зловили та добули, з того і готували страви. На завершення змагань всіх почастували мисливською кухнею. Кожен колектив мав приготувати по кілька страв. Рецепти вигадували самотужки.

07-07-17-03

     Такі змагання вже традиційні. Мета не просто постріляти, організатори, таким чином, популяризують культуру правильної риболовлі і мисливства, а також протидіють браконьєрству.

     Розповів голова тисменицької районної організації мисливства та рибалок Володимир Приймак: «Це дійство сьогодні присвячено вихованню патріотизму, щоб мисливці знали про спортивну стрільбу, про рибну ловлю, про приготування кращої мисливської страви.

07-07-17-05

    На завершення найкращі колективи нагородили: вручили почесні грамоти та нові вудки.

07-07-17-04

    Більш детально у відео сюжеті телеканалу «НТК»:

Джерело:

Телевізійний канал «НТК»

Поделитесь информацией:

Давайте дружить:

Оставить комментарий

Comment Spam Protection by WP-SpamFree